22. 08. 2022

Account oddělení posiluje Eva Kopečná a s novými copywriterkami se to lépe píše

V Betteru máme i v létě plné ruce práce na projektech, které potřebují pevnou ruku při řízení a nové texty. Proto jsme přijali na pomoc tři nové posily.

Aby práce na klientských projektech ještě rychleji odsýpala, přizvalo si k ní account oddělení na pomoc Evu Kopečnou. Ta se o tom, že bude rozvíjet svou kariéru v reklamním odvětví, rozhodla už na střední škole. Před Betterem si vyzkoušela marketing ve firmě Flora Urbanica, po čase se ale rozhodla, že chce hrát na větším hřišti, a nastoupila do naší agentury. Zodpovídá za hladký průběh projektů klientů GasNet, Safina a Repromeda.

Studentka žurnalistiky a juniorní exredaktorka České televize Barbora Poživilová dala vale přípravám reportáží a textům pro zpravodajský kanál. Touha po kreativnějším psaní ji zavedla k nám do Betteru, kde si v copy oddělení bere na zodpovědnost texty pro klienty ERDOHerbal a Aulin gel.

Od novinařiny k nám přišla i Natálie Janderová, která studuje rozhlasovou a televizní dramaturgii a scenáristiku. Kromě praxe v reportážích a rozhlase má zkušenosti i s copywritingem pro cestovní kancelář. Pro tu psala newslettery, blogové články a příspěvky na sociální sítě, u nás píše pro Hotel SEN, MOJE AMBULANCE a Rehabilitační centrum Čeladná.

Sdílejte:
Pojďme na kávu,
dejme Google Meet.