05. 10. 2022

Klíčové vizuály, identity i sociální sítě si berou na starosti 2 nové Graphic Designerky

Když představujeme svou agenturu klientům, říkáme jim, že svá rozhodnutí zakládáme na reálných datech a doplňujeme o vizuál, který z hlavy jen tak nedostanou. A nově se o přípravu starají Graphic Designerky Pavla Sopouchová a Zuzana Hégrová.

nové grafic designerky sedí u stolu v agentuře Better a ukazují své výtvory

Pavla strávila několik let v grafickém studiu Omega Design, kde měla na starosti menší projekty v offlinu, jako návrh obalu léku, ale i online práci pro klienty z odvětví kosmetiky, stavebního průmyslu a developerské činnosti a velké korporáty. Navrhla třeba nové logo společnosti Regiojet a vytvořila výroční zprávu České spořitelny. U nás spolupracuje na nových náborových kampaních a tvoří vizuály pro klienty MAPEI, GasNet a Repromeda, a připravuje případové studie pro naši agenturu.

Zuzana Hégrová před Betterem nabírala zkušenosti v grafickém studiu, kde pracovala primárně na webech, vizuálních identitách pro menší firmy a rodinné podniky. Lákalo ji ale hrát na agenturním hřišti a předvést, co opravdu umí, ve větším týmu a pro velké klienty. K tomu jsme jí u nás dali příležitost, a tak si bere na starosti klienty Angelini Pharma, Louie a Red and Cube, pro které vytváří grafiku pro sociální sítě, nové identity a klíčové vizuály. 

Sdílejte:
Pojďme na kávu,
dejme Google Meet.
Odesláním formuláře souhlasíte s našimi zásadami ochrany osobních údajů