19. 10. 2022

Naše account oddělení nově vede Aneta Čubíková

Že chce pracovat v agenturním prostředí, si ujasnila už na vysoké škole. Během magisterského studia nastoupila do pražské PR agentury AMI Communications a v PR odvětví se i poté ještě nějakou dobu zdržela – v neziskové organizaci Světlo pro svět měla na starosti veškerou komunikaci a podílela se i na spuštění nového webu a organizaci charitativní akce Běž pro nevidomé.

„K práci Account Managera jsem se poprvé dostala v digitální agentuře Apploud Digital / Brandmark Boutique, kde jsem se vypracovala na seniorní pozici. Tam jsem se i poprvé zamilovala do developerských projektů a stavby brandu.” Aneta Čubíková, Account Managerka

Na téměř 4 roky posadila sebe sama do manažerského křesla vlastního grafického studia Aneli Creative Studio. V rámci něj pokračovala mimo jiné i v práci na developerských projektech pro MullenLowe Open a MullenLowe Prague.

No a jako Account Managerka u nás má na starosti práci pro klienty AMADEUS Real Estate, MAPEI, Medicom Clinic a iGlobus a současně vede Account oddělení.

„Práce ve vlastní firmě mi dala spoustu zkušeností a nových dovedností, začala jsem si ale také víc vážit svého času a přemýšlet o efektivitě práce. Své cenné zkušenosti hodlám uplatňovat v posouvání agentury, klientů i svých kolegů.” Aneta Čubíková, Account Managerka

Sdílejte:
Pojďme na kávu,
dejme Google Meet.