Po uši v onlinu

Víte, proč jsme se dali na online marketing? Jednoduše proto, že nás baví. Baví nás neustále si rozšiřovat znalosti. Baví nás přemýšlet, jaké řešení bude zrovna pro vás nejlepší. A ze všeho nejvíc nás baví pomáhat vám uspět na internetu.

Jak pracujeme
 
 

Jak pracujeme

Klient je
člen týmu

S námi máte neustále přehled, jak to s vaším marketingem vypadá. Jako klient jste pro nás člen týmu, se kterým probíráme každý krok. Pro přehlednou komunikaci a projektové řízení nám slouží nástroj Teamwork.

Více informací

Stavíme
na strategii

Vždy víme, co děláme a proč to děláme. Než se totiž pustíme do práce, vypracujeme strategii na základě vašich cílů a dalších důležitých informací. Dělat marketing bez strategie je pro nás jako házet šipky bez míření.

Více informací

Říkáme ne.
Na rovinu

Možná vám na nějaký požadavek řekneme ne. To se stává, pokud nevěříme, že by splnění toho požadavku klientovi pomohlo, nebo dokonce víme, že by mu ublížilo. Vždy ale navrhneme alternativu, která vám přinese užitek.

Více informací
 

Pochopíme
vaše podnikání

Nemáme univerzální řešení. Nevěříme, že existují. Nad každým klientem proto dáváme hlavy dohromady a hledáme ideální řešení, které bude fungovat právě pro něj.

Více informací

Na každý obor
máme specialistu

Každý z nás se specializuje na jeden konkrétní obor. Proč? Jednoduše proto, že fušovat do všeho znamená neumět nic pořádně. Zároveň ale pracujeme jako tým, abychom využili znalosti všech.

Více informací

Vzděláváme se
a inovujeme

Kdo v marketingu usne na vavřínech, neuspěje a zapadne mezi konkurencí. Proto se neustále vzděláváme, sledujeme novinky, testujeme je a inovujeme. Pomáháme vám držet krok s trendy v marketingu.

Více informací
 

Klient je člen týmu

S námi máte neustále přehled, jak to s vaším marketingem vypadá. Jako klient jste pro nás člen týmu, se kterým probíráme každý krok. Pro přehlednou komunikaci a projektové řízení nám slouží nástroj Teamwork.

Úzká spolupráce s vámi je pro nás velmi důležitá. Každý měsíc připravíme srozumitelné vyhodnocení naší práce, a jakmile dostaneme nápad, jak váš marketing posunout ještě dál, ozveme se vám a probereme ho s vámi. Zároveň nás zajímají vaše nápady, připomínky i přání.

zavřít
 

Stavíme na strategii

Vždy víme, co děláme a proč to děláme. Než se totiž pustíme do práce, vypracujeme strategii na základě vašich cílů a dalších důležitých informací. Dělat marketing bez strategie je pro nás jako házet šipky bez míření.

S námi budete dopředu vědět, jak plánujeme postupovat, jaké kanály zapojíme a proč. Dopředu také společně určíme smysluplné cíle, abyste věděli, co od spolupráce s námi čekat. Nikdy neslíbíme nic, co bychom nedokázali splnit.

zavřít
 

Říkáme ne. Na rovinu

Možná vám na nějaký požadavek řekneme ne. To se stává, pokud nevěříme, že by splnění toho požadavku klientovi pomohlo, nebo dokonce víme, že by mu ublížilo. Vždy ale navrhneme alternativu, která vám přinese užitek.

Svým klientům chceme být především užiteční – a často mu právě naše „ne“ ušetří peníze. Někdy se stane, že se za to na nás klient zlobí. To nás samozřejmě mrzí, ale víc by nás mrzelo dělat pro klienta něco, co mu uškodí.

zavřít
 

Pochopíme vaše podnikání

Nemáme univerzální řešení. Nevěříme, že existují. Nad každým klientem proto dáváme hlavy dohromady a hledáme ideální řešení, které bude fungovat právě pro něj – pro vás.

Je pro nás velmi důležité dobře poznat vás, vaše podnikání a vaši cílovou skupinu. Chceme vědět, čím se lišíte od konkurenčních firem a proč vás mají vaši zákazníci rádi. Bez těchto informací bychom jen stěží vymýšleli smysluplnou strategii.

zavřít
 

Na každý obor máme specialistu

Každý z nás se specializuje na jeden konkrétní obor. Proč? Jednoduše proto, že fušovat do všeho znamená neumět nic pořádně. Zároveň ale pracujeme jako tým, abychom využili znalosti všech.

Všichni se neustále vzděláváme, abychom dokázali držet krok s trendy v online marketingu. Protože ale ucelený marketing vyžaduje znalosti ze všech odvětví, pracuje na každém projektu pro něj sestavený tým betteráckých specialistů.

zavřít
 

Vzděláváme se a inovujeme

Kdo v marketingu usne na vavřínech, neuspěje a zapadne mezi konkurencí. Proto se neustále vzděláváme, sledujeme novinky, testujeme je a inovujeme. Naši klienti drží krok s trendy v marketingu.

Když narazíme na novinku, kterou by se zrovna vám vyplatilo vyzkoušet, pustíme se do testování. Díky tomu si s námi udržujete náskok před konkurencí, aniž byste sami museli trávit čas sledováním marketingových trendů.

zavřít
 
Náš tým   Úvod

Náš tým

Martin Kupka

Martin
Kupka

Strategy director & owner

Stanislav Pluháček

Stanislav
Pluháček

Managing director

Marek Klekner

Marek
Klekner

Project manager

Tomáš Foltas

Tomáš
Foltas

Project manager

David Bulín

David
Bulín

PPC specialist

Lenka Šedivá

Lenka
Šedivá

Content & PR specialist

Petra Hrochová

Petra
Hrochová

Financial director

Oldřich Kejík

Oldřich
Kejík

UX & web analytic specialist

Karolína Peřinová

Karolína
Peřinová

Social media specialist

Dominika Miarková

Dominika
Miarková

SEO specialist

Petr Hlavica

Petr
Hlavica

PPC specialist

Michaela Čadová

Michaela
Čadová

Social media specialist

Monika Pospíšilová

Monika
Pospíšilová

Marketing specialist

Aneta Kopecká

Aneta
Kopecká

Marketing consultant

 

Martin
Kupka

Strategy director & owner

Martin je táta-zakladatel Betteru a dlouhou dobu ho i řídil. Věnuje se navazování a udržování vztahů s klíčovými klienty a strategickými partnery. Internetový marketing miluje už od roku 2001. Svůj volný čas tráví s rodinou, je vášnivý řidič a nadšený výrobce vína.

zavřít
 

Stanislav
Pluháček

Managing director

Staňa začínal v Betteru jako projektový koordinátor. Postupně se dostával do tajů online marketingu, až mu úplně propadl. Nejvíc ho baví strategický marketing, ve kterém se pořád zdokonaluje. V současné době řídí celou betteráckou bandu, příležitostně vytváří strategie pro klienty a vrtá se v Google Analytics. Ve volném čase lozí po skalách, potápí se do mořských hloubek a cvičí našeho maskota Arnolda.

zavřít
 

Marek
Klekner

Project manager

Marek má v Betteru na starosti péči o klienty. Jeho každodenním chlebem je prezentace navrhovaných řešení, koordinace projektů a dohled nad nimi a vyhodnocování úspěšnosti kampaní. Je sportovec tělem i duší. Ze sportu si odnesl soutěživost a nadšení z poznávání nových lidí. Oboje uplatňuje jako account manager, takže o adrenalinové zážitky a výzvy nemá nouzi – díky tomu je pro něj práce koníček.

zavřít
 

Karolína
Novozamská

SEO specialist

Karolína pracuje na SEO strategiích pro naše klienty a vede better SEO oddělení. Svému oboru se věnuje od roku 2010. Miluje hudbu – na koncerty nejen chodí, ale i je pořádá.

zavřít
 

Tomáš
Foltas

Project manager

Tomáš je v neustálém spojení s klienty a stará se o to, aby better projekty běžely jako na drátku. Při své práci zúročuje zkušenosti obchodníka i PPC specialisty. Volný čas věnuje hudbě, koncertům a přírodě.

zavřít
 

David
Bulín

PPC specialist

David se za 7 let v Betteru vypracoval na PPC specialistu zaměřeného na kampaně ve vyhledávání a Nákupy Google. Své kampaně neustále opečovává: vylepšuje je novinkami i skripty. Svůj volný čas tráví s rodinou. Je milovník tvrdé muziky, chmelového moku a online her.

zavřít
 

Barbora
Nováková

Copywriter

Bára miluje češtinu. Protože je študovaná bohemistka, má ji nejenom v malíku, ale v celých rukách. Obou.

V Betteru píše texty na weby a užívá si nejen psaní, ale i poznávání nových klientů. A když zrovna nepracuje? Najdete ji v tichém koutku s knížkou, na výletě nebo doma s jejími milovanými kočkami.

zavřít
 

Petr
Štěpánek

Designer

Petr se designu věnuje už od střední. Kromě grafických návrhů se podílí na tvorbě značek a jejich strategii. Od chvíle, co si zlomil rameno, už neběhá po hřišti s šišatým balónem v ruce, ale raději se věnuje synovi. Pořád je ale rugby freak.

zavřít
 

Lenka
Šedivá

Content & PR specialist

Lenka je tvor kreativní. Psaní ji baví natolik, že ji musíme přemlouvat, aby za klávesnicí neseděla i v noci. Přísně střeží kvalitu obsahu, který se objevuje na sociálních sítích, vytváří obsahové strategie a komunikuje s novináři. Vystudovala archeologii, takže od nás občas zmizí podívat se na vykopávky.

zavřít
 

Petra
Hrochová

Financial director

Petra spolupracuje s Betterem od roku 2007. Její doménou jsou čísla, řídí finance a ekonomiku celé společnosti. Současně má na starosti smluvní a právní záležitosti Betteru. Má ráda golf a hory v zimě i v létě.

zavřít
 

Oldřich
Kejík

UX & web analytic specialist

Oldřichova parketa je konverzní optimalizace, UX a webová analytika – stará se, aby weby našich klientů fungovaly na maximum. V minulosti pracoval i pro takové firmy, jako je Mall.cz, ČSOB pojišťovna nebo Invia. Když zrovna nesedí za počítačem, rád vyrazí na hory, které ho baví v jakémkoliv ročním období.

zavřít
 

Karolína
Peřinová

Social media specialist

Karolína je vystudovaná žurnalistka a environmentalistka, kterou zlákal copywriting. A tak teď píše pro naše klienty a stará se o jejich sociální sítě. Miluje pizzu, pivo, psy (samo sebou, že ne k jídlu) a hudbu, hlavně na živo.

zavřít
 

Dominika
Miarková

SEO specialist

Dominika, druhá archeoložka v better týmu, se zaměřuje hlavně na off-page SEO, ale často pracuje i na analýzách nebo napíše článek. Ve volném čase, když zrovna nesedí u počítače a nehraje hry, pobíhá venku se svým ovčákem, hraje deskovky nebo něco tvoří.

zavřít
 

Petr
Hlavica

PPC specialist

Petr se zaměřuje na zbožové srovnávače a e-mailing. Pořád nasává nové znalosti a zkušenosti, například patří k prvním specialistům v ČR s certifikátem Bidding Manager! A co dělá ve volném čase? To vás nadchne: žongluje!

zavřít
 

Michaela
Čadová

Social media specialist

Míša na své alma mater VUT v Brně vystudovala daně a finance. Už na škole ale zabrousila k marketingu a to jí zůstalo. Říká, že konečně dostala prostor její kreativní část, která byla blokovaná tabulkami a vzorečky. Její volný čas nejvíc vyplňuje pejsek, ale stíhá i šít, kreslit, číst nebo si zahrát squash. V životě se řídí heslem, že nikdy není pozdě naučit se něco nového.

zavřít
 

Jiří
Macháček

Webmaster

Jirka je webmaster – přivádí k životu better weby, a pokud se na nich něco porouchá, dokáže vykoumat chybu a opravit ji. Zajímá ho i SEO a také grafika a webdesign, které studoval. Podle jeho vlastních slov ho baví cestování, hra na kytaru a koukání se na věci, které si nemůže koupit. Hádáme, že tím myslí lidskou dobrotu a západy slunce nad mořem.

zavřít
 

Milena
Králová

Office manager

Milča studovala regionální rozvoj, protože se chtěla starat o to, abychom se v Česku měli dobře. Teď se coby office managerka stará o to, abychom se měli dobře my betteráci a naši klienti: zajišťuje všechno, co potřebujeme ke každodennímu fungování. A když o nás zrovna nepečuje? Ráda běhá, peče a tvoří.

zavřít
 

Jan
Nádvorník

Grafik

Honza dělal grafiku už při studiu, a když zjistil, že ho praxe naučí víc než školní teorie, začal se jí věnovat naplno. Pracoval pro reklamní agentury a lokální firmy, pro které navrhoval korporátní identity, tiskoviny a branding. V Betteru se stará o vizuální stránku komunikace našich klientů a dohlíží na to, aby všechno, co pustíme do světa, dokonale sedlo klientovu brandu. Na své práci miluje její rozmanitost – to, že je každý náš výstup originál. Volný čas tráví nejradši se svou milou, a to cestováním, odpočinkem nebo muzikou.

zavřít
 

Vendula
Karlíčková

Grafik

Vendula začala s marketingem před čtyřmi lety, grafika a focení ji ale zajímaly odjakživa. Už na základce objevila kouzlo Photoshopu a začala dělat fotomontáže. V 17 konečně našetřila na první zrcadlovku a začala se věnovat focení lidí. V Betteru se stará o focení obsahu na sociální sítě a grafiku všeho druhu. Miluju hudbu, takže pokud zrovna není na procházce se psem nebo nefotí, ráda si zajede do zahraničí na nějaký hudební festival.

zavřít
 

Monika
Pospíšilová

Marketing specialist

Monika vede naše kreativní oddělení a pro naše klienty vytváří strategie značky. Zkušenosti má i s offline marketingem od tiskových materiálů přes instore komunikaci až po veletrhy a výstavní akce. Baví ji dívat se na marketing komplexně, propojovat online a offline a jednotlivé kanály. Volný čas tráví hlavě se svou dcerkou a sama říká, že ji dětský pohled na svět neustále obohacuje a učí.

zavřít
 

Aneta
Kopecká

Marketing consultant

Aneta se v Betteru stará o komunikaci s potenciálními klienty. S obchodem a řízením projektů má zkušenosti i z dřívějška: působila jako projektový manažer pro značku kávy Rolling Beans. Káva je pro ni srdcová záležitost, věnuje se i školení a dokáže přichystat nejlepší kávu široko daleko (za to ji neskrývaně milujeme). A co ji baví na práci v Betteru? To, že se neustále dozvídá nové informace napříč obory od stavební chemie přes zdraví po psychologii.

zavřít
 
 
Od PPC k bigger picture   Jak
pracujeme

Od PPC k bigger picture

Bigger picture

Kde jsou ty časy, kdy jsme se soustředili jen na PPC! Dnes klientům pomáháme s budováním značky a kreativou. Vytváříme strategie. Píšeme, navrhujeme, propojujeme. Už dávno neděláme jen reklamy. Děláme marketing. Podle své filozofie „bigger picture“ hledáme souvislosti.

31
specialistů se v Betteru stará o váš marketing
36
strategií jsme vypracovali za poslední rok
 
 
Menu