Flexodon C 800

Farmaceutická společnost Angelini Pharma Česká republika se na nás obrátila, abychom jí pomohli zvýšit povědomí o doplňku stravy Flexodon C 800. V Betteru jsme pro něj vytvořili nový web, zorganizovali soutěž a podpořili ji reklamami na Facebooku i v síti AdWords.

Detaily spolupráce
 
 

Marketing pro doplněk stravy?
Pozor na pravidla!

Farmaceutická společnost Angelini Pharma Česká republika se na nás obrátila, abychom jí pomohli zvýšit povědomí o doplňku stravy Flexodon C 800. To pro nás byla výzva – propagace doplňků stravy se totiž řídí velmi striktními pravidly.

V Betteru jsme se všemi omezeními rychle sžili. Postarali jsme se o návrh a tvorbu webu pro propagovaný doplněk stravy, zorganizovali jsme soutěž, a tu jsme následně podpořili reklamou na Facebooku, v obsahové síti Google a ve vyhledávání. Později jsme navázali dalšími kampaněmi na
podporu značky
.

A co říká o spolupráci s námi sám klient?

„Spolupráce s Betterem byla velmi dobrá. Líbil se nám váš profesionální přístup, operativní řešení situací i to, že jste nám doporučili efektivní kanály pro komunikaci.“ Ing. Irena Wolfschützová, Brand Manager

Využité služby

Kontaktní osoba
Ing. Irena Wolfschützová
Termín spolupráce
Duben 2017–současnost
 
Přidejte se
k úspěšným
  Úvod

Pomůžeme vám
uspět na internetu

Ať vašemu marketingu chybí cokoliv, společně to odhalíme. Udělejte právě teď první krok k marketingu, který funguje naplno.

 
Osobní údaje, které nám poskytnete (tedy jméno, telefon nebo e-mail) použijeme k tomu, abychom se vám mohli ozvat zpátky. Pokud vás zajímají podrobnosti, podívejte se na naše Zásady ochrany osobních údajů.
logo hudy logo mapei logo tescoma
 
Další
reference
  Detaily
spolupráce
 

Další reference

 
 
Proč si
vybrat Better
  Přidejte se
k úspěšným
 
Menu