Flexodon C800

Farmaceutická společnost Angelini Pharma Česká republika se na nás obrátila, abychom jí pomohli zvýšit povědomí o doplňku stravy Flexodon C 800. V Betteru jsme pro něj vytvořili nový web, zorganizovali soutěž a podpořili ji reklamami na Facebooku i v síti AdWords.

Detaily spolupráce
 
 

Marketing pro doplněk stravy?
Pozor na pravidla!

S propagací doplňku stravy, jako je Flexodon C 800, se váže celá řada pravidel, které je nutné znát a dodržovat. V Betteru jsme se s nimi při spolupráci s Angelini Pharma Česká republika setkali poprvé, ale rychle jsme se s nimi sžili. Postarali jsme se o návrh a tvorbu webu pro propagovaný doplněk stravy, zorganizovali jsme soutěž, a tu jsme následně podpořili reklamou na Facebooku, v obsahové síti Google a ve vyhledávání.

A co říká o spolupráci s námi sám klient?

„Spolupráce s Betterem byla velmi dobrá. Líbil se nám váš profesionální přístup, operativní řešení situací i to, že jste nám doporučili efektivní kanály pro komunikaci.“ Ing. Irena Wolfschützová, Brand Manager

Využité služby

Kontaktní osoba
Ing. Irena Wolfschützová
Termín spolupráce
Duben 2017–současnost
 
Přidejte se
k úspěšným
  Úvod

Pomůžeme vám
uspět na internetu

Ať vašemu marketingu chybí cokoliv, společně to odhalíme. Udělejte právě teď první krok k marketingu, který funguje naplno.

 
 
Další
reference
  Detaily
spolupráce
 

Další reference

 
 
Proč si
vybrat Better
  Přidejte se
k úspěšným
 
Menu