Flexodon C 800

Farmaceutická společnost Angelini Pharma Česká republika se na nás obrátila, abychom jí pomohli zvýšit povědomí o doplňku stravy Flexodon C 800. V Betteru jsme pro něj vytvořili nový web, zorganizovali soutěž a podpořili ji reklamami na Facebooku i v síti AdWords.

Detaily spolupráce
 
 

Marketing pro doplněk stravy?
Pozor na pravidla!

Farmaceutická společnost Angelini Pharma Česká republika se na nás obrátila, abychom jí pomohli zvýšit povědomí o doplňku stravy Flexodon C 800. To pro nás byla výzva – propagace doplňků stravy se totiž řídí velmi striktními pravidly.

V Betteru jsme se všemi omezeními rychle sžili. Postarali jsme se o návrh a tvorbu webu pro propagovaný doplněk stravy, zorganizovali jsme soutěž, a tu jsme následně podpořili reklamou na Facebooku, v obsahové síti Google a ve vyhledávání. Později jsme navázali dalšími kampaněmi na
podporu značky
.

A co říká o spolupráci s námi sám klient?

„Spolupráce s Betterem byla velmi dobrá. Líbil se nám váš profesionální přístup, operativní řešení situací i to, že jste nám doporučili efektivní kanály pro komunikaci.“ Ing. Irena Wolfschützová, Brand Manager

Využité služby

Kontaktní osoba
Ing. Irena Wolfschützová
Termín spolupráce
Duben 2017–současnost
 
Přidejte se
k úspěšným
  Úvod

Pomůžeme vám
uspět na internetu

Ať vašemu marketingu chybí cokoliv, společně to odhalíme. Udělejte právě teď první krok k marketingu, který funguje naplno.

 

Osobní údaje, které nám poskytnete (tedy jméno, telefon nebo e-mail) použijeme k tomu, abychom se vám mohli ozvat zpátky. Pokud vás zajímají podrobnosti, podívejte se na naše Zásady ochrany osobních údajů.

 
Další
reference
  Detaily
spolupráce
 

Další reference

 
 
Proč si
vybrat Better
  Přidejte se
k úspěšným
 
Menu