BLAŽEK

Elegánů v oblecích ubývá, a tak se výrobce pánských obleků Blažek rozhodl oslovit mladší cílovou skupinu. I díky nám teď mladí oblékají Blažka.

Detaily spolupráce
 
 

Leoš Mareš & efektivní oslovování mladých

Firma Blažek se ještě nedávno zaměřovala na konzervativní pánskou módu. Zájem o ni ale klesá, proto značka přišla s kolekcí, která měla potenciál oslovit mladší muže. Naším úkolem bylo ukázat jim, že Blažek šije i pro ně.

Pracovali jsme s videem s Leošem Marešem, zapojili jsme YouTube, interaktivní reklamu, reklamu ve vyhledávání a další kanály. Pomocí testování jsme našli nejefektivnější cesty a pomohli jsme klientovi dostat z rozpočtu maximum. Celkem jsme dosáhli přes 18 milionů zobrazení a zhlédnutí videa do konce vyšlo klienta jen na 0,53 Kč.

A především se nám společně povedlo ukázat mladým mužům, že Blažek není značka pro jejich tatínky, ale pro všechny, kdo mají styl.

Využité služby

Termín spolupráce
jaro 2014 - podzim 2015
 
Přidejte se
k úspěšným
  Úvod

Pomůžeme vám
uspět na internetu

Ať vašemu marketingu chybí cokoliv, společně to odhalíme. Udělejte právě teď první krok k marketingu, který funguje naplno.

 
Osobní údaje, které nám poskytnete (tedy jméno, telefon nebo e-mail) použijeme k tomu, abychom se vám mohli ozvat zpátky. Pokud vás zajímají podrobnosti, podívejte se na naše Zásady ochrany osobních údajů.
logo hudy logo mapei logo tescoma
 
Další
reference
  Detaily
spolupráce
 

Další reference

 
 
Proč si
vybrat Better
  Přidejte se
k úspěšným
 
Menu