Brispol

Poctivá kameninová cihla vydrží navěky. Většina lidí to ale neví a stejně tak neví o firmě Brispol, která cihly vyrábí už 130 let. Brispol se to ale s námi rozhodl změnit.

Detaily spolupráce
 
 

Branding pro cihly stavíme na strategii

Ptáte se, jestli se vyplatí budovat značku spojenou s cihlami a dlažbou? Ano, vyplatí! Zvlášť v případě, kdy vyrábíte cihly tak kvalitní, že vydrží téměř cokoliv. Brispol si uvědomuje, že aby zákazníci pochopili vyšší cenu, musí znát je a jejich výrobky, a tak se obrátil na nás.

V Betteru jsme se pustili do vypracování strategie značky. Na ní můžeme dál stavět – a klientovi bude užitečná, ať se pustí do čehokoliv. V současnosti pracujeme na novém webu, který co nevidět dokončíme. Už stojí základy!

 
Přidejte se
k úspěšným
  Úvod

Pomůžeme vám
uspět na internetu

Ať vašemu marketingu chybí cokoliv, společně to odhalíme. Udělejte právě teď první krok k marketingu, který funguje naplno.

 
Osobní údaje, které nám poskytnete (tedy jméno, telefon nebo e-mail) použijeme k tomu, abychom se vám mohli ozvat zpátky. Pokud vás zajímají podrobnosti, podívejte se na naše Zásady ochrany osobních údajů.
logo hudy logo mapei logo tescoma
 
Další
reference
  Detaily
spolupráce
 

Další reference

 
 
Proč si
vybrat Better
  Přidejte se
k úspěšným
 
Menu