CK Metal

Může rodinná cestovní kancelář obstát v konkurenci těch gigantických? Může! CK Metal si vzala na
pomoc Better a meziročně vyrostla o 103 %.

Detaily spolupráce
 
 

Od výzkumu po výkon

S CK Metal jsme se pustili do omlazení značky. Vyšli jsme z uživatelského výzkumu, který nám potvrdil, že zákazníci oceňují rodinnou cestovní kancelář, která se postará o dovolenou od první do poslední minuty.

Na výzkum navázala marketingová strategie, ze které vzešlo nové logo a tonalita. Omlazená podoba CK Metal se promítla na novém webu a v komunikaci napříč kanály, kterou jsme pomohli nasměrovat. Od PPC reklam přes e-mailing až po sociální sítě.

Od spolupráce s Betterem jsme očekávali posun, znamenala totiž nové uchopení naší značky i marketingu jako takového. Výsledek je ale lepší, než jsme čekali – naše tržby se meziročně zvedly o 103 %.Dušan Berta, product manager

(Pozn: Jde o srovnání leden 2018 vs. leden 2019.)

Využité služby

Termín spolupráce
2018 - současnost
 
Přidejte se
k úspěšným
  Úvod

Pomůžeme vám
uspět na internetu

Ať vašemu marketingu chybí cokoliv, společně to odhalíme. Udělejte právě teď první krok k marketingu, který funguje naplno.

 
Osobní údaje, které nám poskytnete (tedy jméno, telefon nebo e-mail) použijeme k tomu, abychom se vám mohli ozvat zpátky. Pokud vás zajímají podrobnosti, podívejte se na naše Zásady ochrany osobních údajů.
logo hudy logo mapei logo tescoma
 
Další
reference
  Detaily
spolupráce
 

Další reference

 
 
Proč si
vybrat Better
  Přidejte se
k úspěšným
 
Menu