Curapil

Může být doplněk stravy lovebrand? Ano! Curapil buduje značku s námi: společně jsme vytvořili komunitu krásnovlásek, která ho miluje.

Detaily spolupráce
 
 

Krásnovlásky milují Curapil

Na začátku budování značky musí vždy stát strategie. V Betteru jsme proto nejprve zjistili, co zajímá zákaznice Curapilua jak je oslovit. Ze všeho nejvíc dají na doporučení žen, jako jsou ony samy, a tak jsme se rozhodli dobrandové kampaně zapojit nejen modelku Karolínu Mališovou, ale také reálné ženy, které Curapil používají.

S pomocí blogu a sociálních sítí se nám daří budovat komunitu krásnovlásek a vytvářet jejich vztah ke Curapilu jako k pravé srdcovce. Curapilu jsme také pomohli představit světu dva nové produkty a navrhli jsme i podobu balení, ve kterém chodí produkty zákaznicím. Proč? Protože i takové drobnosti pomáhají dotvořit celkový obraz značky v očích zákazníků.

Využité služby

Kontaktní osoba
Matěj Novotný
Termín spolupráce
2017 - současnost
 
Přidejte se
k úspěšným
  Úvod

Pomůžeme vám
uspět na internetu

Ať vašemu marketingu chybí cokoliv, společně to odhalíme. Udělejte právě teď první krok k marketingu, který funguje naplno.

 

Osobní údaje, které nám poskytnete (tedy jméno, telefon nebo e-mail) použijeme k tomu, abychom se vám mohli ozvat zpátky. Pokud vás zajímají podrobnosti, podívejte se na naše Zásady ochrany osobních údajů.

 
Další
reference
  Detaily
spolupráce
 

Další reference

 
 
Proč si
vybrat Better
  Přidejte se
k úspěšným
 
Menu