Curapil

Může být doplněk stravy lovebrand? Ano! Curapil buduje značku s námi: společně jsme vytvořili komunitu krásnovlásek, která ho miluje.

Detaily spolupráce
 
 

Krásnovlásky milují Curapil

Na začátku budování značky musí vždy stát strategie. V Betteru jsme proto nejprve zjistili, co zajímá zákaznice Curapilua jak je oslovit. Ze všeho nejvíc dají na doporučení žen, jako jsou ony samy, a tak jsme se rozhodli dobrandové kampaně zapojit nejen modelku Karolínu Mališovou, ale také reálné ženy, které Curapil používají.

S pomocí blogu a sociálních sítí se nám daří budovat komunitu krásnovlásek a vytvářet jejich vztah ke Curapilu jako k pravé srdcovce. Curapilu jsme také pomohli představit světu dva nové produkty a navrhli jsme i podobu balení, ve kterém chodí produkty zákaznicím. Proč? Protože i takové drobnosti pomáhají dotvořit celkový obraz značky v očích zákazníků.

Využité služby

Kontaktní osoba
Matěj Novotný
Termín spolupráce
2017 - současnost
 
Přidejte se
k úspěšným
  Úvod

Pomůžeme vám
uspět na internetu

Ať vašemu marketingu chybí cokoliv, společně to odhalíme. Udělejte právě teď první krok k marketingu, který funguje naplno.

 
Osobní údaje, které nám poskytnete (tedy jméno, telefon nebo e-mail) použijeme k tomu, abychom se vám mohli ozvat zpátky. Pokud vás zajímají podrobnosti, podívejte se na naše Zásady ochrany osobních údajů.
logo hudy logo mapei logo tescoma
 
Další
reference
  Detaily
spolupráce
 

Další reference

 
 
Proč si
vybrat Better
  Přidejte se
k úspěšným
 
Menu