HUDY

HUDYsport, česká jednička v outdoorovém vybavení, hledal v tendru agenturu, která by dokázala poradit napříč online marketingem a přinést reálné výsledky. Z přihlášených agentur si vybral nás.

Detaily spolupráce
 
 

„Better dosahuje velmi dobrých výsledků,“ říká klient

Naším prvním úkolem bylo podívat se na PPC kampaně. Ty jsme přetvořili tak, aby fungovaly na maximum, a dál je spravujeme. Potom jsme se pustili dál: vypracovali jsme audit Google Analytics a Google Tag Manageru, navrhli jsme rozvoj analytiky a připravili jsme obsahovou strategii pro blog a sociální sítě. Také konzultujeme wireframe nového e-shopu.

Při práci jsme motivovaní přinášet HUDY co nejlepší výsledky. Naše odměna je založená na success fee modelu, který jsme definovali na základě debaty s HUDY tak, aby dával smysl oběma stranám.

A co o nás říká sám klient?

„Better nás nezahlcuje zástupnými argumenty, ale předkládá jasné strategické dokumenty, přehledné reporty a dosahuje velmi dobrých výsledků. Spolupráce nám umožnila jít do detailu, do kterého jsme se doposud nedostali. Tomu odpovídají výsledky, nyní produkujeme daleko lépe zacílené, optimalizované a úspěšné kampaně než doposud.“ Za HUDYsport Marek Mráz, CMO

Využité služby

Kontaktní osoba
Marek Mráz
Termín spolupráce
Květen 2017–současnost
 
Přidejte se
k úspěšným
  Úvod

Pomůžeme vám
uspět na internetu

Ať vašemu marketingu chybí cokoliv, společně to odhalíme. Udělejte právě teď první krok k marketingu, který funguje naplno.

 
 
Další
reference
  Detaily
spolupráce
 

Další reference

 
 
Proč si
vybrat Better
  Přidejte se
k úspěšným
 
Menu