HUDY

HUDYsport, česká jednička v outdoorovém vybavení, hledal v tendru agenturu, která by dokázala poradit napříč online marketingem a přinést reálné výsledky. Z přihlášených agentur si vybral nás.

Detaily spolupráce
 
 

„Better dosahuje velmi dobrých výsledků,“ říká klient

Outdoorová speciálka HUDY je známá především u zapálených horolezců a dalších sportovců. Rozhodla se ale oslovit nové zákazníky: ty, kdo sportují rekreačně. Jak se jim dostat do povědomí? To už bylo na nás.

Čím jsme HUDY zaujali? Svým přístupem. Na samém začátku jsme navrhli komplexní strategii, která značku posune. Ve strategii pro HUDY jsme jasně definovali, koho na internetu oslovit a jak. Později jsme z ní vycházeli v konkrétních kampaních a právě díky ní jsme byli schopní je perfektně zacílit a využít investované peníze efektivně.

A výsledek? Přispěli jsme k nárůstu tržeb o 53 % a web hudysport.cz navštívilo o 34 % návštěvníků více. Především se nám ale daří oslovovat nové zákazníky ze segmentu, který jsme si s klientem vytyčili.

Jako vedlejší produkt jsme se do značky HUDY sami nadchli a odpoledne na HUDYstěnách patří k našim oblíbeným teambuildingům. ☺

A co o nás říká sám klient?

„Better nás nezahlcuje zástupnými argumenty, ale předkládá jasné strategické dokumenty, přehledné reporty a dosahuje velmi dobrých výsledků. Spolupráce nám umožnila jít do detailu, do kterého jsme se doposud nedostali. Tomu odpovídají výsledky, nyní produkujeme daleko lépe zacílené, optimalizované a úspěšné kampaně než doposud.“ Za HUDYsport Marek Mráz, CMO

Využité služby

Kontaktní osoba
Marek Mráz
Termín spolupráce
Květen 2017–současnost
 
Přidejte se
k úspěšným
  Úvod

Pomůžeme vám
uspět na internetu

Ať vašemu marketingu chybí cokoliv, společně to odhalíme. Udělejte právě teď první krok k marketingu, který funguje naplno.

 
Osobní údaje, které nám poskytnete (tedy jméno, telefon nebo e-mail) použijeme k tomu, abychom se vám mohli ozvat zpátky. Pokud vás zajímají podrobnosti, podívejte se na naše Zásady ochrany osobních údajů.
logo hudy logo mapei logo tescoma
 
Další
reference
  Detaily
spolupráce
 

Další reference

 
 
Proč si
vybrat Better
  Přidejte se
k úspěšným
 
Menu