Medicom Clinic

Medicom Clinic je špičková klinika estetické chirurgie, která s námi spolupracuje už od roku 2007. Za společná léta jsme sžili natolik, že jsme v roce 2017 přešli na odměnový systém success fee.

Detaily spolupráce
 
 

Klinice i agentuře musíte důvěřovat

Medicom Clinic pomáhá svým klientům a klientkám cítit se krásní – a má jejich plnou důvěru. Podobný je i náš vztah. Po 11 letech spolupráce si navzájem důvěřujeme natolik, že jsme se rozhodli přistoupit k odměnovému systému success fee i v oblasti, pro kterou není úplně běžný: SEO.

Díky tomuto systému můžeme Medicomu věnovat tolik práce, kolik jen potřebujeme. A výsledek? Společně jsme ustáli útok hackerů a zvedli jsme pozice Medicomu ve vyhledávání o 80 %.
Spolupracovali jsme také na tvorbě nového webu a připravili jsme obsahovou strategii pro sociální sítě a blog. Ta 6× navýšila počet čtenářů blogu Medicomu.

„Success fee jsme si vyzkoušeli jen s Betterem, s jiným partnerem bychom do toho modelu nešli. Nebylo potřeba nic zpochybňovat a mohli jsme se spolehnout na úsudek zodpovědných lidí z agentury.“ – Petr Toufar, CEO Medicom Clinic

Využité služby

Kontaktní osoba
Ing. Petr Toufar
Termín spolupráce
2008 - současnost
 
Přidejte se
k úspěšným
  Úvod

Pomůžeme vám
uspět na internetu

Ať vašemu marketingu chybí cokoliv, společně to odhalíme. Udělejte právě teď první krok k marketingu, který funguje naplno.

 

Osobní údaje, které nám poskytnete (tedy jméno, telefon nebo e-mail) použijeme k tomu, abychom se vám mohli ozvat zpátky. Pokud vás zajímají podrobnosti, podívejte se na naše Zásady ochrany osobních údajů.

 
Další
reference
  Detaily
spolupráce
 

Další reference

 
 
Proč si
vybrat Better
  Přidejte se
k úspěšným
 
Menu