Medicom Clinic

Medicom Clinic je špičková klinika estetické chirurgie, která s námi spolupracuje už od roku 2007. Za společná léta jsme sžili natolik, že jsme v roce 2017 přešli na odměnový systém success fee.

Detaily spolupráce
 
 

Klinice i agentuře musíte důvěřovat

Medicom Clinic pomáhá svým klientům a klientkám cítit se krásní – a má jejich plnou důvěru. Podobný je i náš vztah. Po 11 letech spolupráce si navzájem důvěřujeme natolik, že jsme se rozhodli přistoupit k odměnovému systému success fee i v oblasti, pro kterou není úplně běžný: SEO.

Díky tomuto systému můžeme Medicomu věnovat tolik práce, kolik jen potřebujeme. A výsledek? Společně jsme ustáli útok hackerů a zvedli jsme pozice Medicomu ve vyhledávání o 80 %.
Spolupracovali jsme také na tvorbě nového webu a připravili jsme obsahovou strategii pro sociální sítě a blog. Ta 6× navýšila počet čtenářů blogu Medicomu.

„Success fee jsme si vyzkoušeli jen s Betterem, s jiným partnerem bychom do toho modelu nešli. Nebylo potřeba nic zpochybňovat a mohli jsme se spolehnout na úsudek zodpovědných lidí z agentury.“ – Petr Toufar, CEO Medicom Clinic

Využité služby

Kontaktní osoba
Ing. Petr Toufar
Termín spolupráce
2008 - současnost
 
Přidejte se
k úspěšným
  Úvod

Pomůžeme vám
uspět na internetu

Ať vašemu marketingu chybí cokoliv, společně to odhalíme. Udělejte právě teď první krok k marketingu, který funguje naplno.

 
Osobní údaje, které nám poskytnete (tedy jméno, telefon nebo e-mail) použijeme k tomu, abychom se vám mohli ozvat zpátky. Pokud vás zajímají podrobnosti, podívejte se na naše Zásady ochrany osobních údajů.
logo hudy logo mapei logo tescoma
 
Další
reference
  Detaily
spolupráce
 

Další reference

 
 
Proč si
vybrat Better
  Přidejte se
k úspěšným
 
Menu