MOSS logistics

Mezinárodnímu přepravci MOSS logistics jsme pomohli nabrat nové řidiče. Oslovili jsme zkušené harcovníky i úplné nováčky.

Detaily spolupráce
 
 

Jak oslovit řidiče? Jejich jazykem!

MOSS logistics se dlouhodobě potýkal s nedostatkem řidičů. Konkurence je velká a řidiči chybí všem dopravním firmám. Jak je tedy přivést právě do MOSSu? Na to jsme se zeptali samotných mossáků.

Od nich jsme zjistili, co je jako řidiče u potenciálního zaměstnavatele zajímá a jak vnímají samotný MOSS. Potom jsme navrhli dvě mikrostránky: jednu pro zkušené řidiče, druhou pro nováčky, kteří v kamionu nikdy neseděli. Průvodci obou stránek se stali pánové Miloš a Jirka, skuteční řidiči MOSSu. O své práci návštěvníkům webů vyprávějí v 1. osobě a používají prvky kamioňáckého slangu. Stránky jsme propagovali na Facebooku, ve vyhledávání i v obsahové síti Google.

A výsledky? MOSSu přišlo 169 životopisů a stále chodí nové.

Využité služby

Kontaktní osoba
Eva Ondrůjová
Termín spolupráce
2016 - současnost
 
Přidejte se
k úspěšným
  Úvod

Pomůžeme vám
uspět na internetu

Ať vašemu marketingu chybí cokoliv, společně to odhalíme. Udělejte právě teď první krok k marketingu, který funguje naplno.

 
Osobní údaje, které nám poskytnete (tedy jméno, telefon nebo e-mail) použijeme k tomu, abychom se vám mohli ozvat zpátky. Pokud vás zajímají podrobnosti, podívejte se na naše Zásady ochrany osobních údajů.
logo hudy logo mapei logo tescoma
 
Další
reference
  Detaily
spolupráce
 

Další reference

 
 
Proč si
vybrat Better
  Přidejte se
k úspěšným
 
Menu