MOSS logistics

Mezinárodnímu přepravci MOSS logistics jsme pomohli nabrat nové řidiče. Oslovili jsme zkušené harcovníky i úplné nováčky.

Detaily spolupráce
 
 

Jak oslovit řidiče? Jejich jazykem!

MOSS logistics se dlouhodobě potýkal s nedostatkem řidičů. Konkurence je velká a řidiči chybí všem dopravním firmám. Jak je tedy přivést právě do MOSSu? Na to jsme se zeptali samotných mossáků.

Od nich jsme zjistili, co je jako řidiče u potenciálního zaměstnavatele zajímá a jak vnímají samotný MOSS. Potom jsme navrhli dvě mikrostránky: jednu pro zkušené řidiče, druhou pro nováčky, kteří v kamionu nikdy neseděli. Průvodci obou stránek se stali pánové Miloš a Jirka, skuteční řidiči MOSSu. O své práci návštěvníkům webů vyprávějí v 1. osobě a používají prvky kamioňáckého slangu. Stránky jsme propagovali na Facebooku, ve vyhledávání i v obsahové síti Google.

A výsledky? MOSSu přišlo 169 životopisů a stále chodí nové.

Využité služby

Kontaktní osoba
Eva Ondrůjová
Termín spolupráce
2016–2017
 
Přidejte se
k úspěšným
  Úvod

Pomůžeme vám
uspět na internetu

Ať vašemu marketingu chybí cokoliv, společně to odhalíme. Udělejte právě teď první krok k marketingu, který funguje naplno.

 

Osobní údaje, které nám poskytnete (tedy jméno, telefon nebo e-mail) použijeme k tomu, abychom se vám mohli ozvat zpátky. Pokud vás zajímají podrobnosti, podívejte se na naše Zásady ochrany osobních údajů.

 
Další
reference
  Detaily
spolupráce
 

Další reference

 
 
Proč si
vybrat Better
  Přidejte se
k úspěšným
 
Menu