Spolek Vodicí pes

Spolek Vodicí pes je pro nás srdeční záležitost. Dlouho jsme přemýšleli, komu bychom mohli tím, co umíme, pomoct. Nakonec jsme si vybrali právě vodicí psy a jejich cvičitele.

Detaily spolupráce
 
 

Propagace? Na to spolku nezbývá čas

Spolek Vodicí pes a Škola pro výcvik vodicích psů se starají o přípravu psů na to, aby mohli pomáhat nevidomým v každodenním životě. Propagace spolku je důležitá, jeho členům ale na ni často zbývá jen minimum času a financí. Pro nás je ale právě propagace ten nejpřirozenější způsob, jak být spolku užiteční.

Na začátku jsme vypracovali analýzy webu, obsahu a reklamních systémů, potom jsme se pustili do strategií. Jejich naplnění bude otázka nejbližších měsíců, kdy se každý z nás zapojí v oblasti, na kterou se specializuje.

Lenka Pláteníková ze spolku Vodicí pes o naší spolupráci napsala: „Milí Betteráci, moc si vážím toho, že se naše světy propojily. Přinášíte do našeho světa profesionalitu a originalitu. Přátelská až rodinná atmosféra, kterou přirozeně vytváříte, se viditelně odráží i ve vaší práci. Děkujeme za vaši otevřenost a vzájemné porozumění nejen profesionální, ale i lidské.“

My děkujeme spolku Vodicí pes za skvělé odpoledne s nimi a s jejich psy. O Letních better hrách, které pro nás spolek uspořádal, jsme psali v magazínu.

Využité služby

Kontaktní osoba
Mgr. Lenka Pláteníková
 
Přidejte se
k úspěšným
  Úvod

Pomůžeme vám
uspět na internetu

Ať vašemu marketingu chybí cokoliv, společně to odhalíme. Udělejte právě teď první krok k marketingu, který funguje naplno.

 

Osobní údaje, které nám poskytnete (tedy jméno, telefon nebo e-mail) použijeme k tomu, abychom se vám mohli ozvat zpátky. Pokud vás zajímají podrobnosti, podívejte se na naše Zásady ochrany osobních údajů.

 
Další
reference
  Detaily
spolupráce
 

Další reference

 
 
Proč si
vybrat Better
  Přidejte se
k úspěšným
 
Menu