Spolek Vodicí pes

Spolek Vodicí pes je pro nás srdeční záležitost. Dlouho jsme přemýšleli, komu bychom mohli tím, co umíme, pomoct. Nakonec jsme si vybrali právě vodicí psy a jejich cvičitele.

Detaily spolupráce
 
 

Propagace? Na to spolku nezbývá čas

Spolek Vodicí pes a Škola pro výcvik vodicích psů se starají o přípravu psů na to, aby mohli pomáhat nevidomým v každodenním životě. Propagace spolku je důležitá, jeho členům ale na ni často zbývá jen minimum času a financí. Pro nás je ale právě propagace ten nejpřirozenější způsob, jak být spolku užiteční.

Na začátku jsme vypracovali analýzy webu, obsahu a reklamních systémů, potom jsme se pustili do strategií. Jejich naplnění bude otázka nejbližších měsíců, kdy se každý z nás zapojí v oblasti, na kterou se specializuje.

Lenka Pláteníková ze spolku Vodicí pes o naší spolupráci napsala: „Milí Betteráci, moc si vážím toho, že se naše světy propojily. Přinášíte do našeho světa profesionalitu a originalitu. Přátelská až rodinná atmosféra, kterou přirozeně vytváříte, se viditelně odráží i ve vaší práci. Děkujeme za vaši otevřenost a vzájemné porozumění nejen profesionální, ale i lidské.“

My děkujeme spolku Vodicí pes za skvělé odpoledne s nimi a s jejich psy. O Letních better hrách, které pro nás spolek uspořádal, jsme psali v magazínu.

Využité služby

Kontaktní osoba
Mgr. Lenka Pláteníková
 
Přidejte se
k úspěšným
  Úvod

Pomůžeme vám
uspět na internetu

Ať vašemu marketingu chybí cokoliv, společně to odhalíme. Udělejte právě teď první krok k marketingu, který funguje naplno.

 
Osobní údaje, které nám poskytnete (tedy jméno, telefon nebo e-mail) použijeme k tomu, abychom se vám mohli ozvat zpátky. Pokud vás zajímají podrobnosti, podívejte se na naše Zásady ochrany osobních údajů.
logo hudy logo mapei logo tescoma
 
Další
reference
  Detaily
spolupráce
 

Další reference

 
 
Proč si
vybrat Better
  Přidejte se
k úspěšným
 
Menu