Tescoma

Tescoma s námi spolupracuje už od roku 2009. Staráme se o propagaci Tescomy Česká republika, Slovensko a Polsko.

Detaily spolupráce
 
 

Vaříme to spolu od roku 2009

Naše spolupráce s Tescomou sahá až do roku 2009 a rozvíjí se tak jako náš vzájemný vztah. Dnes máme za sebou tvorbu komunikační strategie pro Tescomu Slovensko, navrhli nový e-shop a staráme se o propagaci Tescomy v Česku a Polsku.

Za 9 let spolupráce jsme se s Tescomou dokonale sžili. Známe její produkty a zákazníky a jsme rádi, že můžeme propagovat tak kvalitní nádobí. Od původní hodinové odměny jsme se přesunuli k odměně za přínos – Tescoma nám platí jen za to, co jí doopravdy přineseme.

Díky tomu nejsme svázaní časem a můžeme pro Tescomu dělat to nejlepší, co umíme. Přechod na tento systém se brzy odrazil na výsledcích – za rok 2016 jsme Tescomě přinesli o 27 % více objednávek než za rok 2015.

Využité služby

Kontaktní osoba
Radim Roženek
Termín spolupráce
2009 - současnost
 
Přidejte se
k úspěšným
  Úvod

Pomůžeme vám
uspět na internetu

Ať vašemu marketingu chybí cokoliv, společně to odhalíme. Udělejte právě teď první krok k marketingu, který funguje naplno.

 
Osobní údaje, které nám poskytnete (tedy jméno, telefon nebo e-mail) použijeme k tomu, abychom se vám mohli ozvat zpátky. Pokud vás zajímají podrobnosti, podívejte se na naše Zásady ochrany osobních údajů.
logo hudy logo mapei logo tescoma
 
Další
reference
  Detaily
spolupráce
 

Další reference

 
 
Proč si
vybrat Better
  Přidejte se
k úspěšným
 
Menu