Tescoma

Tescoma s námi spolupracuje už od roku 2009. Staráme se o propagaci Tescomy Česká republika, Slovensko a Polsko.

Detaily spolupráce
 
 

Vaříme to spolu od roku 2009

Naše spolupráce s Tescomou sahá až do roku 2009 a rozvíjí se tak jako náš vzájemný vztah. Dnes máme za sebou tvorbu komunikační strategie pro Tescomu Slovensko, navrhli nový e-shop a staráme se o propagaci Tescomy v Česku a Polsku.

Za 9 let spolupráce jsme se s Tescomou dokonale sžili. Známe její produkty a zákazníky a jsme rádi, že můžeme propagovat tak kvalitní nádobí. Od původní hodinové odměny jsme se přesunuli k odměně za přínos – Tescoma nám platí jen za to, co jí doopravdy přineseme.

Díky tomu nejsme svázaní časem a můžeme pro Tescomu dělat to nejlepší, co umíme. Přechod na tento systém se brzy odrazil na výsledcích – za rok 2016 jsme Tescomě přinesli o 27 % více objednávek než za rok 2015.

Využité služby

Kontaktní osoba
Radim Roženek
Termín spolupráce
2009 - současnost
 
Přidejte se
k úspěšným
  Úvod

Pomůžeme vám
uspět na internetu

Ať vašemu marketingu chybí cokoliv, společně to odhalíme. Udělejte právě teď první krok k marketingu, který funguje naplno.

 

Osobní údaje, které nám poskytnete (tedy jméno, telefon nebo e-mail) použijeme k tomu, abychom se vám mohli ozvat zpátky. Pokud vás zajímají podrobnosti, podívejte se na naše Zásady ochrany osobních údajů.

 
Další
reference
  Detaily
spolupráce
 

Další reference

 
 
Proč si
vybrat Better
  Přidejte se
k úspěšným
 
Menu