Veď mě ve tmě

Není žádný „svět nevidomých“: všichni sdílíme jeden svět, všichni jsme stejně lidé. Tuto myšlenku šíříme spolu s brněnským spolkem Vodicí pes v rámci projektu Veď mě ve tmě.

Detaily spolupráce
 
 

Staňte se průvodci ve tmě

Na začátku byly tři známé tváře a jeden vodicí pes: Tomáš Klus, Lenny a Petra Bučková si vyzkoušeli, jaké je jít Prahou s bílou holí a vodicím psem, a díky videím z této akce mohl spolek Vodicí pes šířit osvětu o významu vodicích psů.

Skončit u videí by ale byla škoda, a tak jsme společně vytvořili projekt, který jde dál. Veď mě ve tmě na webu, Facebooku a Instagramu ukazuje lidem, jak vypadá běžný život nevidomých, jaká je role vodicího psa a jak na to, abychom spolu všichni dobře vycházeli.

S minimálním rozpočtem oslovujeme okolo 80 tisíc uživatelů měsíčně a předáváme jim myšlenky projektu. Řada z nich sdílí naše příspěvky, a tak se stávají průvodci ve tmě – a těch není nikdy dost.

Děkujeme našim partnerům, kteří spolu s námi pracují na projektu ve svém volném čase a bez honoráře.

Využité služby

Termín spolupráce
2018 - současnost
 
Přidejte se
k úspěšným
  Úvod

Pomůžeme vám
uspět na internetu

Ať vašemu marketingu chybí cokoliv, společně to odhalíme. Udělejte právě teď první krok k marketingu, který funguje naplno.

 
Osobní údaje, které nám poskytnete (tedy jméno, telefon nebo e-mail) použijeme k tomu, abychom se vám mohli ozvat zpátky. Pokud vás zajímají podrobnosti, podívejte se na naše Zásady ochrany osobních údajů.
logo hudy logo mapei logo tescoma
 
Další
reference
  Detaily
spolupráce
 

Další reference

 
 
Proč si
vybrat Better
  Přidejte se
k úspěšným
 
Menu