Veletrhy Brno

Zorientovat se na jednom z největších výstavišť světa není snadné. Proto jsme pro Veletrhy Brno navrhli nový katalog vystavovatelů, který to návštěvníkům zjednoduší.

 

Detaily spolupráce
 
 

Nový katalog provádí návštěvníky brněnským výstavištěm

Naše spolupráce s brněnským výstavištěm začala už před lety, když jsme pomáhali přivést návštěvníky na veletrhy, jako jsou Gabo, Styl nebo Minerály Brno. Proto se na nás Veletrhy Brno obrátily, abychom pomohli i s novým katalogem vystavovatelů.

V Betteru jsme vypracovali analýzu stávajícího katalogu a pustili jsme se do přípravy nového. Ten měl být přehlednější a dát návštěvníkům BVV dostatek informací o veletrzích a vystavovatelích.

Navrhli jsme strukturu a design katalogu, ve kterém návštěvníci zjistí, kde najít kterého vystavovatele, můžou si s ním domluvit schůzku a navíc si přečíst články související s aktuálním veletrhem. Katalog je v současnosti ve fázi vývoje a blíží se jeho spuštění.

 

„Better marketing disponuje širokým týmem příjemných a profesionálních lidí. Při práci na novém katalogu jsme se několikrát o kousek vraceli a diskutovali jednotlivé detaily, výsledek je ale skvělý.“ Martin Kaspar, CIO

 
Přidejte se
k úspěšným
  Úvod

Pomůžeme vám
uspět na internetu

Ať vašemu marketingu chybí cokoliv, společně to odhalíme. Udělejte právě teď první krok k marketingu, který funguje naplno.

 
Osobní údaje, které nám poskytnete (tedy jméno, telefon nebo e-mail) použijeme k tomu, abychom se vám mohli ozvat zpátky. Pokud vás zajímají podrobnosti, podívejte se na naše Zásady ochrany osobních údajů.
logo hudy logo mapei logo tescoma
 
Další
reference
  Detaily
spolupráce
 

Další reference

 
 
Proč si
vybrat Better
  Přidejte se
k úspěšným
 
Menu