VUT

S přibývajícími soukromými školami se boj o budoucí vysokoškoláky vyostřuje. Fakulta podnikatelská VUT bojuje spolu s námi už od roku 2014. A vítězí.

Detaily spolupráce
 
 

Přivedli jsme studenty a ušetřili 34 % nákladů

Fakulta podnikatelská VUT nás poprvé oslovila v roce 2014, kdy jsme jí pomohli propagovat obor Manažerská informatika. Navázali jsme kampaní propagující tři obory fakulty, která zahrnovala web studujpodnikatelku.cz, videa i sociální sítě.

Úspěch kampaně předčil očekávání a naplnil posluchárny „podnikatelky“. Proto se na nás další rok znovu obrátila, abychom jí pomohli získat studenty pro kombinované studium. Tentokrát jsme cílili na absolventy bakalářských programů, kteří se nechtějí rozhodovat mezi studiem a kariérou.

Z našeho webu pracujastuduj.cz přišlo na web VUT podat přihlášku 270 studentů – a celkem se jich přihlásilo 380. Správným cílením a testováním reklam jsme přitom klientovi ušetřili 34 % nákladů vyčleněných na média.

Využité služby

Kontaktní osoba
Ing. Jiří Kříž, proděkan pro studijní záležitosti
Termín spolupráce
od 2014 dodnes
 
Přidejte se
k úspěšným
  Úvod

Pomůžeme vám
uspět na internetu

Ať vašemu marketingu chybí cokoliv, společně to odhalíme. Udělejte právě teď první krok k marketingu, který funguje naplno.

 
Osobní údaje, které nám poskytnete (tedy jméno, telefon nebo e-mail) použijeme k tomu, abychom se vám mohli ozvat zpátky. Pokud vás zajímají podrobnosti, podívejte se na naše Zásady ochrany osobních údajů.
logo hudy logo mapei logo tescoma
 
Další
reference
  Detaily
spolupráce
 

Další reference

 
 
Proč si
vybrat Better
  Přidejte se
k úspěšným
 
Menu