Full servis

Představte si člověka, který si chce svépomocí vyrobit váš produkt. Výrobou stráví víc času než vy. Udělá několik chyb. A možná mu jeho výrobek nepřinese tolik užitku jako ten od vás – od odborníka.

S marketingem je to stejné. Když ho vezmeme do rukou my, ušetříme vám čas a přineseme víc peněz. A vy se zatím můžete naplno věnovat svému podnikání.

Nezávazná konzultace
 
 

Postaráme se o váš
kompletní marketing

V Betteru zjistíme, proč váš marketing nefunguje naplno. Zjistíme, koho byste měli oslovovat i jaké nástroje se vám vyplatí využívat. Přivedeme k vám nové zákazníky a přimějeme je odejít s nákupem. Postaráme se, aby se k vám zákazníci rádi vraceli.

Vy se zatím můžete naplno věnovat svému podnikání. S betteráckým full servis marketingem na to získáte dostatek času a vaše zisky porostou.

Více času pro vaše podnikání

Věnujte svůj čas tomu, v čem vynikáte. My se zatím postaráme o váš kompletní marketing a pomůžeme vaší firmě růst.

Postarejte se o náš marketing

 
Analýza
webu
  Úvod

Pomůžeme vám
uspět na internetu

Ať vašemu marketingu chybí cokoliv, společně to odhalíme. Udělejte právě teď první krok k marketingu, který funguje naplno.

 
 
Jak to
děláme
  Vyšší
návštěvnost

Jak to děláme v Betteru

1.

Vzájemně se poznáme

Na začátku naší spolupráce musí být vzájemné porozumění. Proto se s vámi chceme setkat, poznat vás i vaše podnikání. Společně také definujeme reálné marketingové cíle.

2.

Zanalyzujeme váš marketing

Podíváme se, jaké marketingové kanály a nástroje využíváte, co vám funguje a co naopak ne. Zjistíme, kdo jsou vaši zákazníci, a najdeme silné a slabé stránky vašeho webu.

3.

Vypracujeme strategii

Na základě analýzy pro vás navrhneme mix marketingových aktivit a jejich uchopení. Návrh vám představíme a probereme ho s vámi, vyslechneme si vaše případné připomínky.

4.

Pustíme se do práce

Začneme pracovat na vašem webu, PPC reklamách, e‑mailingu,… Jednoduše na tom, co právě vy potřebujete. Výsledky své práce budeme průběžně vyhodnocovat.

 
Naše
služby
  Analýza
webu

 
Nezávazná kalkulace

Vy jste skvělí v tom, co děláte.
My se postaráme o váš marketing.

Stačí pár kliknutí a rázem budete mít víc času na své podnikání. Postaráme se o váš kompletní marketing, přivedeme nové zákazníky a s nimi nové zakázky. Každý člen better týmu je odborník na své odvětví marketingu, proto umíme každou korunu, kterou do marketingu vložíte, maximálně zhodnotit.

Pojďme spojit síly!

Nezávazná konzultace Řekněte mi o tom víc

Proč si
vybrat Better
  Případová
studie
Menu