Kompletní marketing

Představte si, že vám někdo řekne: „Odteď se marketingem nemusíte trápit. Postarám se o něj já a dostanu z něj maximum.“ Přesně to uslyšíte jako naši klienti. Spolehněte se na 30 better specialistů a jejich zkušenosti!

Nezávazná konzultace
 
 

Váš marketing je odteď naše starost

V Betteru se vám bude věnovat tým, který neustále přemýšlí, co vylepšit. Máme specialisty na jednotlivé oblasti marketingu, kteří spolupracují a využívají tak to nejlepší ze všech oborů. Jako klient jste pro nás důležitý člen týmu, zároveň ale samostatně přicházíme s novými nápady, optimalizujeme a vyhodnocujeme.

Svěřte svůj marketing do rukou betteráků a získejte jistotu, že vám přináší maximální výsledky.

Chci better marketing

 
Analýza
webu
  Úvod

Pomůžeme vám
uspět na internetu

Ať vašemu marketingu chybí cokoliv, společně to odhalíme. Udělejte právě teď první krok k marketingu, který funguje naplno.

 
Osobní údaje, které nám poskytnete (tedy jméno, telefon nebo e-mail) použijeme k tomu, abychom se vám mohli ozvat zpátky. Pokud vás zajímají podrobnosti, podívejte se na naše Zásady ochrany osobních údajů.
 
Jak to
děláme
  Vyšší
návštěvnost

Jak to děláme v Betteru

1.

Vzájemně se poznáme

Na začátku naší spolupráce musí být vzájemné porozumění. Proto se s vámi chceme setkat, poznat vás i vaše podnikání. Společně také definujeme reálné marketingové cíle.

2.

Zanalyzujeme váš marketing

Podíváme se, jaké marketingové kanály a nástroje využíváte, co vám funguje a co naopak ne. Zjistíme, kdo jsou vaši zákazníci, a najdeme silné a slabé stránky vašeho webu.

3.

Vypracujeme strategii

Na základě analýzy pro vás navrhneme mix marketingových aktivit a jejich uchopení. Návrh vám představíme a probereme ho s vámi, vyslechneme si vaše případné připomínky.

4.

Pustíme se do práce

Začneme pracovat na vašem webu, PPC reklamách, e‑mailingu,… Jednoduše na tom, co právě vy potřebujete. Výsledky své práce budeme průběžně vyhodnocovat.

 
Naše
služby
  Analýza
webu

 
Nezávazná kalkulace

Vy jste skvělí v tom, co děláte.
My se postaráme o váš marketing.

Stačí pár kliknutí a rázem budete mít víc času na své podnikání. Postaráme se o váš kompletní marketing, přivedeme nové zákazníky a s nimi nové zakázky. Každý člen better týmu je odborník na své odvětví marketingu, proto umíme každou korunu, kterou do marketingu vložíte, maximálně zhodnotit.

Pojďme spojit síly!

Nezávazná konzultace Řekněte mi o tom víc

Proč si
vybrat Better
  Případová
studie
Menu