Více
objednávek

Co brzdí růst vaší firmy?

S námi ho nic nezastaví. Analyzujeme váš web a marketingové aktivity, najdeme slabá místa a přivedeme vám nové zákazníky a s nimi více objednávek. Pomůžeme vám růst.

Nezávazná konzultace
 
 

Analýza současnosti nastartuje budoucnost

Na začátku bude důkladná analýza. Zjistíme, odkud k vám proudí návštěvníci a co u vás dělají. Neodrazuje je samotný web? A které nástroje je přivádí neefektivně?

Na vašem úspěchu zapracuje celý Better tým – analytici najdou slabiny a navrhnou řešení, specialisté na SEO, PPC a e-mailing přivedou nové zákazníky, copywriteři provedou uživatele úspěšně po vašem webu.

Co můžete udělat dnes…

…neodkládejte na zítřek. Na zvyšování počtu objednávek můžeme začít pracovat co nevidět. Napište nám!

Chci více objednávek

 
Analýza
webu
  Úvod

Pomůžeme vám
uspět na internetu

Ať vašemu marketingu chybí cokoliv, společně to odhalíme. Udělejte právě teď první krok k marketingu, který funguje naplno.

 
Osobní údaje, které nám poskytnete (tedy jméno, telefon nebo e-mail) použijeme k tomu, abychom se vám mohli ozvat zpátky. Pokud vás zajímají podrobnosti, podívejte se na naše Zásady ochrany osobních údajů.
 
Jak to
děláme
  Vyšší
návštěvnost

Jak to děláme v Betteru

1.

Rádi vás poznáme

Na začátku se s vámi setkáme, abychom se seznámili. Popovídáme si o vašem oboru, zákaznících i cílech, které vám pomůžeme splnit.

2.

Najdeme slabiny

Zanalyzujeme váš web a marketingové aktivity. Tak zjistíme, jaké kanály vám fungují dobře a kde jsou naopak mezery, na které se musíme zaměřit.

3.

Navrhneme řešení

Analýzy nám ukážou, jak postupovat dál. Bude stačit zapracovat na marketingových aktivitách, nebo je problém v samotném webu? Než se do čehokoliv pustíme, probereme své návrhy s vámi.

4.

Dáme se do práce

Pustíme se do práce na webu, PPC reklam, e-mailingu,… Jednoduše do všeho, co vám přinese nové objednávky. Výsledky své práce budeme průběžně vyhodnocovat.

 
Naše
služby
  Analýza
webu

Jak vám přineseme více objednávek?

 
Nezávazná kalkulace

Vy jste skvělí v tom, co děláte.
My se postaráme o váš marketing.

Stačí pár kliknutí a rázem budete mít víc času na své podnikání. Postaráme se o váš kompletní marketing, přivedeme nové zákazníky a s nimi nové zakázky. Každý člen better týmu je odborník na své odvětví marketingu, proto umíme každou korunu, kterou do marketingu vložíte, maximálně zhodnotit.

Pojďme spojit síly!

Nezávazná konzultace Řekněte mi o tom víc

Proč si
vybrat Better
  Případová
studie
Menu