Zvýšení
návštěvnosti

Kdo nepřijde, nenakoupí. V Betteru na váš web nebo e‑shop přivedeme uživatele, které váš produkt zajímá. Protože jen vyšší číslo návštěvnosti nestačí.

Nezávazná konzultace
 
  • Homepage
  • Zvyšování návštěvnosti webu
 

Kde jsou vaši budoucí zákazníci?

Nové návštěvníky k vám nepřivedeme kouzlem, ale na základě důkladné analýzy. Zjistíme, kdo jsou lidé, kteří mají o váš produkt nebo službu zájem, a kde je najdeme. A potom uděláme všechno pro to, abychom je zaujali.

Využijeme sociální sítě? Zapracujeme na PPC reklamách? Nebo je problém na vašem webu a bude potřeba se pustit do SEO? To vám teď nepovíme, nejdřív potřebujeme poznat vás a vaše podnikání.

Nová míza pro váš byznys

Vaše produkty a služby stojí za to, aby se o nich lidé dozvěděli. Pojďme společně přivést na váš web uživatele, kteří o vás mají zájem.

Chci zvýšit návštěvnost webu

 
Analýza
webu
  Úvod

Pomůžeme vám
uspět na internetu

Ať vašemu marketingu chybí cokoliv, společně to odhalíme. Udělejte právě teď první krok k marketingu, který funguje naplno.

 
Osobní údaje, které nám poskytnete (tedy jméno, telefon nebo e-mail) použijeme k tomu, abychom se vám mohli ozvat zpátky. Pokud vás zajímají podrobnosti, podívejte se na naše Zásady ochrany osobních údajů.
 
Jak to
děláme
  Vyšší
návštěvnost

Jak to děláme v Betteru

1.

Rádi vás poznáme

Na samém začátku se s vámi chceme poznat. Chceme zjistit co nejvíc o vašem podnikání i o tom, co očekáváte od spolupráce s námi. Komunikace s vámi, našimi klienty, je pro nás velmi důležitá.

2.

Zjišťujeme a analyzujeme

Abychom mohli něco zlepšit, musíme nejdřív zjistit, kde to teď drhne. Proto se podíváme na stav vašeho webu a dalších marketingových aktivit a navrhneme zlepšení. Vypracujeme strategii.

3.

Konzultujeme a realizujeme

Strategii vám představíme a vyslechneme si váš názor. Potom se pustíme do práce. Zapojit můžeme SEO, e-mailing, PPC i sociální sítě, díky předchozí analýze už víme, co se vám vyplatí.

4.

Měříme a zlepšujeme

Sbíráme data a pak vyhodnocujeme. Co zafungovalo a co má ještě mezery? Pracujeme na zdokonalení všech aktivit a navrhujeme, jak je ještě rozvinout.

 
Naše
služby
  Analýza
webu

Jak vám můžeme
přivést návštěvníky?

 

Nejste si jistí, jaká reklama pomůže vašemu podnikání? Poradíme vám.

Nezávazná kalkulace

Freeport a Better marketing

Freeport pořádá pravidelné akce pro podporu návštěvnosti centra. Tyto akce jsou nárazové a jejich podpora v rámci online je krátkodobá. Podporujeme ji vždy pomocí display kampaní a remarketingu 14 dní před začátkem akce včetně jejího trvání.

Pro zhodnocení jsme si vybrali údaje z období červen – září 2015. Nejstěžejnější bylo září, kdy jsme propagovali akci Late Night Shopping.

Cíl: podpora návštěvnosti centra v období červen – září 2015. Nejstěžejnější bylo září, kdy jsme propagovali akci Late Night Shopping.


 
Fullservis   Naše
služby

Vy jste skvělí v tom, co děláte.
My se postaráme o váš marketing.

Stačí pár kliknutí a rázem budete mít víc času na své podnikání. Postaráme se o váš kompletní marketing, přivedeme nové zákazníky a s nimi nové zakázky. Každý člen better týmu je odborník na své odvětví marketingu, proto umíme každou korunu, kterou do marketingu vložíte, maximálně zhodnotit.

Pojďme spojit síly!

Nezávazná konzultace Řekněte mi o tom víc

Proč si
vybrat Better
  Případová
studie
Menu