Analýza
klíčových slov

Vidíte svým zákazníkům do hlavy? My také ne. Ale vyhledávače ano. Vědí, jak lidé hledají vaše produkty, a my to od nich pro vás zjistíme. Vytvoříme analýzu, ze které může vyjít vaše SEO i PPC reklamy.

Nezávazná konzultace
 
 

Jak vás lidé hledají?

Pomocí nástrojů pro získání klíčových slov zjistíme, jaká klíčová slova používají uživatelé, když hledají vaše služby nebo produkty. Výsledek vás možná překvapí – zatímco vy rozlišujete chladničky a ledničky, pro zákazníky existují jen ledničky. Zatímco vy prodáváte pohovky, vaše zákazníky zajímají gauče. To všechno byste bez analýzy klíčových slov nezjistili.

Pro SEO i PPC

Bez analýzy klíčových slov není možné pustit se do SEO ani PPC reklam – to by bylo jako střílet poslepu. S analýzou jasně víte, na jaká klíčová slova mířit.

Chci analýzu klíčových slov

 
Analýza
webu
  Úvod

Pomůžeme vám
uspět na internetu

Ať vašemu marketingu chybí cokoliv, společně to odhalíme. Udělejte právě teď první krok k marketingu, který funguje naplno.

 
Osobní údaje, které nám poskytnete (tedy jméno, telefon nebo e-mail) použijeme k tomu, abychom se vám mohli ozvat zpátky. Pokud vás zajímají podrobnosti, podívejte se na naše Zásady ochrany osobních údajů.
 
Jak to
děláme
  Vyšší
návštěvnost

Jak to děláme v Betteru

1.

Poznáme vaše podnikání

Abychom dokázali najít všechna relevantní klíčová slova, potřebujeme hned na začátku poznat váš obor, vaši firmu i váš web.

2.

Proklepneme Google i Seznam

Potřebujeme data – spoustu dat. Proto využijeme několik nástrojů a podíváme se, jak vás lidé hledají na Googlu i na Seznamu.

3.

Shromáždíme a utřídíme data

Klíčových slov, která získáme, budou desetitisíce. Abyste se v nich vyznali, pročistíme je, pečlivě utřídíme a seřadíme podle hledanosti.

4.

Předáme analýzu vám

Analýza je hotová, klíčová slova máte přehledně přichystaná k využití pro optimalizaci webu nebo vytvoření PPC kampaní.

 
Případová
studie
  Analýza
webu

Vy jste skvělí v tom, co děláte.
My se postaráme o váš marketing.

Stačí pár kliknutí a rázem budete mít víc času na své podnikání. Postaráme se o váš kompletní marketing, přivedeme nové zákazníky a s nimi nové zakázky. Každý člen better týmu je odborník na své odvětví marketingu, proto umíme každou korunu, kterou do marketingu vložíte, maximálně zhodnotit.

Pojďme spojit síly!

Nezávazná konzultace Řekněte mi o tom víc

Proč si
vybrat Better
  Případová
studie
Menu