Analýza webu

Data nejsou nuda – nás fascinují! Dokážeme z nich zjistit, co na vašem webu funguje perfektně a co naopak odrazuje návštěvníky od nákupu. Už teď jsme zvědaví, co nám řeknou data o vašem webu.

Nezávazná konzultace
 
 

Chyby na webu
stojí peníze

Každý moment v nákupním procesu, kdy se uživatel zasekne nebo ztratí pozornost, může znamenat nedokončenou objednávku. Objednávku, která mohla přinést zisk, ale nepřinesla. Abychom takovým promarněným příležitostem předešli, analyzujeme váš web, najdeme jeho slabiny a pomůžeme vám je odstranit.

Co brzdí vaši firmu?

Pojďme společně zjistit, co vás připravuje o zisk. V Betteru analyzujeme web a pomůžeme vám odhalit všechna místa, která mohou odrazovat uživatele od objednávky.
Zanalyzujte můj web

 
Analýza
webu
  Úvod

Pomůžeme vám
uspět na internetu

Ať vašemu marketingu chybí cokoliv, společně to odhalíme. Udělejte právě teď první krok k marketingu, který funguje naplno.

 
Osobní údaje, které nám poskytnete (tedy jméno, telefon nebo e-mail) použijeme k tomu, abychom se vám mohli ozvat zpátky. Pokud vás zajímají podrobnosti, podívejte se na naše Zásady ochrany osobních údajů.
 
Jak to
děláme
  Vyšší
návštěvnost

Jak to děláme v Betteru

1.

Zveme vás na kávu

Nejprve se s vámi chceme seznámit, proto vás zveme do Betteru. Nebo přijedeme k vám, na tom nesejde. Důležité je, abychom poznali vás i vaše podnikání.

2.

Připravíme strategii

Po setkání analyzujeme vaše potřeby, trh ve vašem oboru i konkurenci. Poté vypracujeme strategii vám na míru, která bude vycházet z analýz a vašich cílů.

3.

Komunikujeme s vámi

Po celou dobu spolupráce budeme v kontaktu. Představíme vám strategii, vyslechneme si vaše názory, budeme vás informovat o každém důležitém kroku.

4.

Realizujeme

Strategii postupně realizujeme – tím ale nekončíme. Výsledky své práce budeme vyhodnocovat, abychom měli jistotu, že vše funguje naplno.

 
Případová
studie
  Analýza
webu

Vy jste skvělí v tom, co děláte.
My se postaráme o váš marketing.

Stačí pár kliknutí a rázem budete mít víc času na své podnikání. Postaráme se o váš kompletní marketing, přivedeme nové zákazníky a s nimi nové zakázky. Každý člen better týmu je odborník na své odvětví marketingu, proto umíme každou korunu, kterou do marketingu vložíte, maximálně zhodnotit.

Pojďme spojit síly!

Nezávazná konzultace Řekněte mi o tom víc

Proč si
vybrat Better
  Případová
studie
Menu