Copywriting

Vaše firma je výjimečná. S námi bude výjimečný i její hlas – pomůžeme vám promluvit k zákazníkům jejich jazykem. Úředníka na vašem webu už brzy nahradí přátelský prodavač, který zákazníkům rozumí.

Nezávazná konzultace
 
 

Píšeme pro vaše
skutečné zákazníky

My lidé často soudíme druhé podle sebe. Zákazníci se ale na vaše produkty dívají jinak než vy. Možná pro ně znamenají něco, co by vás ani ve snu nenapadlo.

V Betteru zjistíme, kdo jsou vaši zákazníci a co potřebují. Na základě toho napíšeme texty, kterým porozumí a najdou v nich to, co hledají.

Najdeme váš vlastní hlas

Odlište se od konkurence a staňte se pro zákazníky přítelem, který rozumí jejich potřebám. Společně najdeme váš jedinečný hlas, který vynikne mezi ostatními.

Chci osobité texty

 
Analýza
webu
  Úvod

Pomůžeme vám
uspět na internetu

Ať vašemu marketingu chybí cokoliv, společně to odhalíme. Udělejte právě teď první krok k marketingu, který funguje naplno.

 
Osobní údaje, které nám poskytnete (tedy jméno, telefon nebo e-mail) použijeme k tomu, abychom se vám mohli ozvat zpátky. Pokud vás zajímají podrobnosti, podívejte se na naše Zásady ochrany osobních údajů.
 
Jak to
děláme
  Vyšší
návštěvnost

Jak to děláme v Betteru

1.

Těšíme se na setkání

My betteráci (a copywriteři zvlášť) rádi poznáváme nové lidi – a zvlášť zajímavé klienty, jako jste vy. Proto se s vámi chceme hned na začátku setkat, poznat vás i vaše produkty. Zároveň zjistíme, co od spolupráce s námi očekáváte.

2.

Zkoumáme a chystáme podklady

Psát nezačneme hned – nejprve musíme zjistit, kdo je vaše cílová skupina a jak ji nejlépe oslovit. Zároveň nás zajímá, proč vás mají vaši zákazníci rádi a čím vynikáte oproti konkurenci. Před samotným psaním také stanovíme vhodnou tonalitu textů.

3.

Píšeme a přepisujeme

Už víme, jak texty uchopíme, a vše jsme probrali s vámi. Teď je čas pustit se do samotného copywritingu. Naše copywriterky si dají záležet na každé větě, budou hýčkat nadpisy i texty tlačítek, dokud s nimi nebudou naprosto spokojené.

4.

Nastavujeme a kontrolujeme

Texty vložíme na váš web a pohlídáme si, aby bylo každé písmenko na svém místě. Po čase vyhodnotíme, jak texty a vůbec váš web fungují a dotáhneme případné nedostatky.

 
Případová
studie
  Analýza
webu

Vy jste skvělí v tom, co děláte.
My se postaráme o váš marketing.

Stačí pár kliknutí a rázem budete mít víc času na své podnikání. Postaráme se o váš kompletní marketing, přivedeme nové zákazníky a s nimi nové zakázky. Každý člen better týmu je odborník na své odvětví marketingu, proto umíme každou korunu, kterou do marketingu vložíte, maximálně zhodnotit.

Pojďme spojit síly!

Nezávazná konzultace Řekněte mi o tom víc

Proč si
vybrat Better
  Případová
studie
Menu