E‑mailing

Kolik dostáváte denně e-mailů? A kolik z nich bez přečtení mažete?

V Betteru se postaráme, aby vaše e-maily nekončily v koši. Pomůžeme vám nastartovat fungující e‑mail marketing.

Nezávazná konzultace
 
 

Zaujměte e‑mailem

Každý den prohrávají tisíce reklamních e-mailů svůj boj o pozornost uživatelů. Víte, co udělat proto, aby mezi nimi nebyly ty vaše?

My ano – a rádi vám s tím pomůžeme. Ukážeme vám, jak posílat správné e-maily správným lidem, jak je zaujmout a přimět k prokliku na váš web. Vyhrajeme si s vašimi e‑maily od předmětu až po rozesílku.

Využijte s námi e‑mailing naplno

E‑mailing patří k nejkonverznějším marketingovým nástrojům, nezačne ale fungovat sám od sebe. Pojďme společně vytvořit strategii e‑mail marketingu, který vám přivede nové zákazníky s každou investovanou korunou.

Chci e-mailing, který funguje

Naši spokojení klienti

 
Analýza
webu
  Úvod

Pomůžeme vám
uspět na internetu

Ať vašemu marketingu chybí cokoliv, společně to odhalíme. Udělejte právě teď první krok k marketingu, který funguje naplno.

 
Osobní údaje, které nám poskytnete (tedy jméno, telefon nebo e-mail) použijeme k tomu, abychom se vám mohli ozvat zpátky. Pokud vás zajímají podrobnosti, podívejte se na naše Zásady ochrany osobních údajů.
 
Jak to
děláme
  Vyšší
návštěvnost

Jak to děláme v Betteru

1.

Setkáme se u kulatého stolu

Hned na začátku se s vámi chceme setkat. Zjistíme, jak k e-mailingu přistupujete a co od něj a od spolupráce s námi očekáváte. Kulatý stůl opravdu máme, tedy alespoň oválný. Přijeďte se podívat!

2.

Proklepneme si váš e‑mailing

Podíváme se, jak je na tom váš e-mailing teď. Zjistíme, jak sbíráte kontakty, kolik jich máte, jaké informace jste o nich získali i jak s nimi pracujete. Najdeme silné i slabé stránky vašeho e-mail marketingu.

3.

Vypracujeme strategii

Zjistíme, kdo je vaše cílová skupina, a vypracujeme strategii toho, jak ji e-mailingem oslovit. Navrhneme četnost e-mailů, jejich podobu i obsah. Strategii před realizací představíme vám a vyslechneme si váš názor.

4.

Pustíme se do e-mailování

Začneme pracovat na sběru adres i vytváření a rozesílání e-mailů. Vyhrajeme si s roztříděním uživatelů i s podobou mailů – jejich textem a především předmětem. Budeme také měřit a vyhodnocovat přínos e-mailingu.

 
Případová
studie
  Analýza
webu

Vy jste skvělí v tom, co děláte.
My se postaráme o váš marketing.

Stačí pár kliknutí a rázem budete mít víc času na své podnikání. Postaráme se o váš kompletní marketing, přivedeme nové zákazníky a s nimi nové zakázky. Každý člen better týmu je odborník na své odvětví marketingu, proto umíme každou korunu, kterou do marketingu vložíte, maximálně zhodnotit.

Pojďme spojit síly!

Nezávazná konzultace Řekněte mi o tom víc

Proč si
vybrat Better
  Případová
studie
Menu