Grafika a kreativa

Co vás spolehlivě odliší od konkurence? Perfektní produkty a služby a originální nápady. To první už máte, to druhé pro vás máme my. Postaráme se o grafiku a kreativu pro váš marketing.

Nezávazná konzultace
 
 

Na míru vašemu podnikání

Pojďte s námi vyniknout mezi weby a reklamami konkurence. V Betteru na vás čekají specialisté zaměření na grafiku a kreativu, kteří hned na začátku spolupráce důkladně poznají vaše podnikání i obor. Díky tomu navrhnou řešení, které vám bude sedět a zaujme vaše současné i budoucí zákazníky.

Od banneru po nový web

Betterácké hlavy plné nápadů vám pomůžou s novým webem, bannery, textovou reklamou – zkrátka se vším, co posune váš marketing. Napište nám!
Chci se odlišit od konkurence

 
Analýza
webu
  Úvod

Pomůžeme vám
uspět na internetu

Ať vašemu marketingu chybí cokoliv, společně to odhalíme. Udělejte právě teď první krok k marketingu, který funguje naplno.

 
Osobní údaje, které nám poskytnete (tedy jméno, telefon nebo e-mail) použijeme k tomu, abychom se vám mohli ozvat zpátky. Pokud vás zajímají podrobnosti, podívejte se na naše Zásady ochrany osobních údajů.
 
Jak to
děláme
  Vyšší
návštěvnost

Jak to děláme v Betteru

1.

Poznáme vás i vaše podnikání

Na samém začátku bychom se s vámi rádi setkali a seznámili se. Chceme totiž dobře poznat vás a váš obor, abychom vám mohli navrhnout řešení na míru.

2.

Připravíme koncept

Dáme dohromady tým, který se vám bude věnovat. Ten na základě informací o vaší cílové skupině a námi provedených analýz vypracuje návrh řešení.

3.

Komunikujeme s vámi

Jako náš klient budete důležitý člen týmu. Představíme vám koncept, vyslechneme si váš názor, neustále budeme ve spojení. Budeme vás informovat o každém kroku.

4.

Realizujeme

Dáme se do práce na drátěném modelu, grafice, textech – jednoduše na realizaci konceptu. Neusínáme na vavřínech, ani když je hotovo, ještě zbývá vyhodnotit, co naše práce přinesla.

 
Případová
studie
  Analýza
webu

Vy jste skvělí v tom, co děláte.
My se postaráme o váš marketing.

Stačí pár kliknutí a rázem budete mít víc času na své podnikání. Postaráme se o váš kompletní marketing, přivedeme nové zákazníky a s nimi nové zakázky. Každý člen better týmu je odborník na své odvětví marketingu, proto umíme každou korunu, kterou do marketingu vložíte, maximálně zhodnotit.

Pojďme spojit síly!

Nezávazná konzultace Řekněte mi o tom víc

Proč si
vybrat Better
  Případová
studie
Menu