Linkbuilding

Pojďte SEO štěstíčku naproti. Nejen prvky na webu, ale i kvalitní zpětné odkazy vám ve vyhledávačích pomůžou nahoru. Zároveň oslovíte nové uživatele a zapíšete se do jejich paměti.

Nezávazná konzultace
 
 

Budujeme odkazy smysluplně

Aby vám linkbuilding pomohl zlepšit pozici ve vyhledávání, nestačí vytvořit obrovské množství odkazů. Vyhledávače dnes rozeznají bezcenné odkazy od těch, které jsou pro uživatele přínosné, a cení si jen těch druhých.

V Betteru zapracujeme na budování kvalitních odkazů. Připravíme dlouhodobou strategii linkbuildingu a budeme pro vás vytvářet zpětné odkazy, které dávají smysl vyhledávačům i uživatelům. Přivedeme vám tak nové návštěvníky nejen z vyhledávání, ale i přes tyto odkazy.

Chci budovat kvalitní odkazy

 
Analýza
webu
  Úvod

Pomůžeme vám
uspět na internetu

Ať vašemu marketingu chybí cokoliv, společně to odhalíme. Udělejte právě teď první krok k marketingu, který funguje naplno.

 
Osobní údaje, které nám poskytnete (tedy jméno, telefon nebo e-mail) použijeme k tomu, abychom se vám mohli ozvat zpátky. Pokud vás zajímají podrobnosti, podívejte se na naše Zásady ochrany osobních údajů.
 
Jak to
děláme
  Vyšší
návštěvnost

Jak to děláme v Betteru

1.

Vzájemně se poznáme

Každý obor má svá specifika a každá firma potřebuje něco jiného. Proto chceme hned na začátku poznat vás a vaše podnikání.

2.

Zjistíme, jak jste na tom

Podíváme se, jak vypadá váš odkazový profil. Z dobrých odkazů budeme nadšení, opravidelné opravíme a u špatných zařídíme, aby vám neškodily.

3.

Připravíme strategii

Navrhneme, co dál: jak k linkbuildingu přistupovat dlouhodobě, jaké odkazy budovat i kam je umisťovat.

4.

Pustíme se do práce

Postaráme se o pravidelný přísun kvalitních odkazů na váš web. Průběžně budeme vyhodnocovat výsledky své práce.

 
Případová
studie
  Analýza
webu

Linkbuilding přivádí Tescomě SK o 55 % více návštěvníků

Kde jsme začali?

Na optimalizaci pro vyhledávače slovenské verze e-shopu Tescomy pracujeme od roku 2013, kdy byla spuštěna nová verze. Tescoma má na slovenském trhu velmi dobrou pozici, přesto bylo potřeba pracovat na zvýšení návštěvnosti z vyhledávačů pomocí linkbuildingu. Cílem naší práce bylo i zvýšení známosti brandu Tescoma.

2013 start spolupráce
 
Fullservis   Jak to
děláme

Vy jste skvělí v tom, co děláte.
My se postaráme o váš marketing.

Stačí pár kliknutí a rázem budete mít víc času na své podnikání. Postaráme se o váš kompletní marketing, přivedeme nové zákazníky a s nimi nové zakázky. Každý člen better týmu je odborník na své odvětví marketingu, proto umíme každou korunu, kterou do marketingu vložíte, maximálně zhodnotit.

Pojďme spojit síly!

Nezávazná konzultace Řekněte mi o tom víc

Proč si
vybrat Better
  Případová
studie
Menu