Nastavení
Google Analytics

Víte, co se děje na vašem webu? S námi to zjistíte. Společně nastartujeme měření dat, díky kterým získáte přehled o fungování webu i přínosu kampaní.

Nezávazná konzultace
 
 

Postavte marketing
na datech

Kolik procent návštěvníků u vás nakoupí? Co uživatele na vašem webu odrazuje? A kolik konverzí vám ve skutečnosti přináší kampaně? Odpovědi na tyto otázky nevymyslíte – potřebujete data.

V Betteru vám pomůžeme relevantní data získat. Nastavíme měření Google Analytics podle vašich cílů tak, abyste na získaných datech mohli postavit fungující marketing.

Potřebuju nastavit Google Analytics

 
Analýza
webu
  Úvod

Pomůžeme vám
uspět na internetu

Ať vašemu marketingu chybí cokoliv, společně to odhalíme. Udělejte právě teď první krok k marketingu, který funguje naplno.

 
Osobní údaje, které nám poskytnete (tedy jméno, telefon nebo e-mail) použijeme k tomu, abychom se vám mohli ozvat zpátky. Pokud vás zajímají podrobnosti, podívejte se na naše Zásady ochrany osobních údajů.
 
Jak to
děláme
  Vyšší
návštěvnost

Jak to děláme v Betteru

1.

Vzájemně se poznáme

Abychom nastavili měření dat, která vás skutečně zajímají, chceme se s vámi nejprve setkat a poznat váš obor i cíle, které by měl váš web plnit.

2.

Nastavíme Analytics

Na základě vašich cílů nastavíme Google Analytics tak, abyste získali pro vás relevantní data. Díky nim zjistíte, jak funguje váš web a kampaně.

3.

Zkontrolujeme fungování

Až vám nastavené GA předáme, musí všechno perfektně fungovat. Proto předtím zkontrolujeme, jestli měření probíhá bez problému.

4.

Postaráme se o analytiku

Pokud si to budete přát, můžeme se do budoucna postarat i o vyhodnocování fungování webu, tedy o kompletní webovou analytiku.

 
Případová
studie
  Analýza
webu

Vy jste skvělí v tom, co děláte.
My se postaráme o váš marketing.

Stačí pár kliknutí a rázem budete mít víc času na své podnikání. Postaráme se o váš kompletní marketing, přivedeme nové zákazníky a s nimi nové zakázky. Každý člen better týmu je odborník na své odvětví marketingu, proto umíme každou korunu, kterou do marketingu vložíte, maximálně zhodnotit.

Pojďme spojit síly!

Nezávazná konzultace Řekněte mi o tom víc

Proč si
vybrat Better
  Případová
studie
Menu