Návrh webu

Pojďme začít s webem pěkně od začátku. V Betteru nejdřív poznáme váš obor a zákazníky a potom navrhneme web nebo e-shop, na kterém se snadno zorientují a nakoupí.

Nezávazná konzultace
 
 

Web pro vaše zákazníky

Nový web nevytvoříme podle vašich přání. A podle čeho tedy? To je jednoduché: podle vašich zákazníků. Nový web musí být především pro ně přehledný, přátelský a nápomocný při nákupu.

Návrh webu vám předáme v podobě modelu, ve kterém uvidíte strukturu webu i rozvržení informací a prvků na jednotlivých stránkách. Pokud nemáte vlastního copywritera, grafika a programátora, postaráme se i o texty, grafiku a nakódování webu.

Chci funkční web

 
Analýza
webu
  Úvod

Pomůžeme vám
uspět na internetu

Ať vašemu marketingu chybí cokoliv, společně to odhalíme. Udělejte právě teď první krok k marketingu, který funguje naplno.

 
Osobní údaje, které nám poskytnete (tedy jméno, telefon nebo e-mail) použijeme k tomu, abychom se vám mohli ozvat zpátky. Pokud vás zajímají podrobnosti, podívejte se na naše Zásady ochrany osobních údajů.
 
Jak to
děláme
  Vyšší
návštěvnost

Jak to děláme v Betteru

1.

Nejprve se dobře poznáme

V Betteru nevěříme na univerzální řešení. Aby byl nový web funkční, potřebujeme dobře poznat vás, vaše podnikání a cíle, které by měl web plnit.

2.

Vypracujeme analýzu

Následuje důkladná analýza – vaší cílové skupiny, konkurence, klíčových slov pro váš obor. Na základě analýzy začneme s návrhem podoby nového webu nebo e-shopu.

3.

Navrhneme strukturu

Strukturu nového webu navrhneme tak, aby byla pro uživatele logická a co nejpřehlednější. Uživatelé na webu musí během chviličky najít to, kvůli čemu přišli.

4.

Připravíme model webu

Jako výstup od nás dostanete model webu, který si můžete sami projít a představit si, jak bude web vypadat. Podle něj připraví grafik vizuální podobu webu.

 
Případová
studie
  Analýza
webu

Vy jste skvělí v tom, co děláte.
My se postaráme o váš marketing.

Stačí pár kliknutí a rázem budete mít víc času na své podnikání. Postaráme se o váš kompletní marketing, přivedeme nové zákazníky a s nimi nové zakázky. Každý člen better týmu je odborník na své odvětví marketingu, proto umíme každou korunu, kterou do marketingu vložíte, maximálně zhodnotit.

Pojďme spojit síly!

Nezávazná konzultace Řekněte mi o tom víc

Proč si
vybrat Better
  Případová
studie
Menu