PPC reklama

Představte si, že každou korunu vloženou do reklamy využijete naplno. S PPC reklamou to jde – platíte jen za uživatele, kteří přijdou na váš web. Když na vašich kampaních zapracujeme společně, propracujeme se k efektivnímu využití investovaných peněz a přivedeme k vám nové zákazníky.

Nezávazná konzultace
 
 

Oslovte správné lidi
ve správnou chvíli

Vaši budoucí zákazníci možná právě teď přemýšlí o vašich produktech a službách nebo je dokonce hledají. V Betteru vám pomůžeme oslovit je napříč internetem.

Řekneme o vás uživatelům v obsahové síti a na Facebooku. Ve vyhledávání na Googlu a Seznamu nabídneme vaše produkty těm, kdo je hledají. A přivedeme zpátky zákazníky, kteří od vás odešli bez nákupu.

Víc zákazníků za míň peněz

Jak získat s PPC reklamami co nejvíc zákazníků za co nejnižší cenu? Stačí se jim pravidelně věnovat, testovat je, dolaďovat.

Že na to nemáte čas? My si ho pro vás rádi uděláme. Pomůžeme vám ukázat lidem, že jim máte co nabídnout.

Přiveďte mi zákazníky

PPC

 
Analýza
webu
  Úvod

Pomůžeme vám
uspět na internetu

Ať vašemu marketingu chybí cokoliv, společně to odhalíme. Udělejte právě teď první krok k marketingu, který funguje naplno.

 
 
Jak to
děláme
  Vyšší
návštěvnost

Jak to děláme v Betteru

1.

Rádi vás poznáme

Každá firma je jiná, proto neděláme reklamy od stolu. Chceme vás poznat a zjistit, čím jste výjimeční a co svým zákazníkům nabízíte. Zároveň nás zajímá, co od PPC reklam očekáváte.

2.

Zjistíme, co pro vás můžeme udělat

Podíváme se na váš web a zjistíme, jestli je na PPC reklamy připravený. Kdyby nebyl, přiváděli bychom uživatele zbytečně a vy byste do nich zbytečně investovali. Společně nastavíme reálné cíle kampaní.

3.

Vytvoříme strategii

Vypracujeme analýzu klíčových slov a mrkneme se, jak je na tom vaše konkurence. Potom navrhneme strukturu kampaně, její uchopení i využité kanály. Strategii před realizací probereme s vámi.

4.

Realizujeme a vyhodnocujeme

Pak se pustíme do vytváření kampaní a jednotlivých reklam. Po spuštění si počkáme na první relevantní výsledky a zjistíme, co ve vašem případě funguje dobře a co můžeme zlepšit.

 
Jak vám můžeme pomoct s PPC?   Analýza
webu

Jak vám můžeme pomoct s PPC?

 

Zvýšení výkonu PPC kampaní pro Výprodejskladu.eu

Kotě jsme v kampani nepoužili, ale i tak to byl úspěch. Kde jsme začali?

Klient nebyl spokojený se svými reklamními kampaněmi v systémech AdWords a Sklik. Jejich výkon byl mnohem menší, než předpokládal.

Provedli jsme proto revizi jeho stávajících PPC kampaní. Nakonec jsme se s klientem shodli, že je potřeba vytvořit kompletně nové reklamní kampaně.

+24 % vyšší návštěvnost z PPC
 

Jak jsme postupovali?

Začali jsme analýzou klíčových slov a návrhem struktury reklamních kampaní. Do nových reklamních sestav jsme zahrnuli klíčová slova, která nám poskytla právě analýza klíčových slov.

Reklamní kampaně jsme rozčlenili tak, abychom podchytili nejdůležitější sortiment zboží na webu klienta. Zaměřili jsme se především na jeho klíčový sortiment – ložní povlečení.

- 11% bounce rate
 

Čeho jsme dosáhli?

Potenciálním zákazníkům jsme díky relevantním reklamám začali nabízet přesně to, co hledali. Z reklamy se dostanou přesně na vyhledávaný produkt. Díky tomu, že nové reklamní kampaně podchytily kompletní sortiment na webu, zákazník, který z reklamy přijde na stránky, nemusí procházet celý web.

+63% konverzní poměr
 

A naše výsledky?

emba-graf

V porovnání s minulým obdobím se nám podařilo zvednout návštěvnost z PPC reklam o 23,7 %, nových návštěv je o 7,97 % více.

Míra okamžitého opuštění klesla o 11,2 % a počet procházených stránek na jednoho uživatele se snížil o 5,63 %. To je důsledkem přesného cílení reklamních kampaní.

Konverzní poměr e-shopu vzrostl o 63,45 % a tržby se zvedly o 127,71 %.

+127% tržby
 
Fullservis   Jak to
děláme

Vy jste skvělí v tom, co děláte.
My se postaráme o váš marketing.

Stačí pár kliknutí a rázem budete mít víc času na své podnikání. Postaráme se o váš kompletní marketing, přivedeme nové zákazníky a s nimi nové zakázky. Každý člen better týmu je odborník na své odvětví marketingu, proto umíme každou korunu, kterou do marketingu vložíte, maximálně zhodnotit.

Pojďme spojit síly!

Nezávazná konzultace Řekněte mi o tom víc

Proč si
vybrat Better
  Případová
studie
Menu