Reklama
ve vyhledávání

Buďte tam, kde lidé hledají vaše produkty. S PPC reklamou oslovíte uživatele, kteří mají zájem o vaše zboží, a platíte jen za přivedené návštěvníky. Každou korunu investovanou do reklamy tak využíváte naplno.

Nezávazná konzultace
 
 

Miřte přesně

S reklamou ve vyhledávání míříte přesně – přímo na uživatele, které zajímá váš produkt. V klíčovou chvíli rozhodování je oslovíte a přimějete je nakoupit u vás.

Reklamy od betteráckých PPC specialistů osloví správné uživatele a přesvědčí je. Začneme analýzou klíčových slov a optimalizací se propracujeme k efektivnímu využití peněz, které do reklamy investujete.

Chci reklamu ve vyhledávání

Naši spokojení klienti

 
Analýza
webu
  Úvod

Pomůžeme vám
uspět na internetu

Ať vašemu marketingu chybí cokoliv, společně to odhalíme. Udělejte právě teď první krok k marketingu, který funguje naplno.

 
Osobní údaje, které nám poskytnete (tedy jméno, telefon nebo e-mail) použijeme k tomu, abychom se vám mohli ozvat zpátky. Pokud vás zajímají podrobnosti, podívejte se na naše Zásady ochrany osobních údajů.
 
Jak to
děláme
  Vyšší
návštěvnost

Jak to děláme v Betteru

1.

Poznáme vás

Abychom věděli, jak k reklamám ve vyhledávání přistoupit, chceme na začátku poznat vás, váš obor i cíle, které mají reklamy plnit.

2.

Analyzujeme

Připravíme analýzu klíčových slov, bez té bychom mířili naslepo. Podle ní navrhneme strukturu kampaní i rozvržení investovaných peněz.

3.

Vytváříme kampaně

Vytvoříme kampaně pro Google i Seznam a napíšeme texty, které uživatele zaujmou. Jakmile reklamy spustíme, začnou se uživatelům zobrazovat.

4.

Optimalizujeme

Spuštěním reklam nekončíme. Jejich fungování průběžně vyhodnocujeme, abychom věděli, co ve vašem případě funguje a co můžeme zlepšit.

 
Případová
studie
  Analýza
webu

Zvýšení výkonu PPC kampaní pro Výprodejskladu.eu

Kotě jsme v kampani nepoužili, ale i tak to byl úspěch. Kde jsme začali?

Klient nebyl spokojený se svými reklamními kampaněmi v systémech AdWords a Sklik. Jejich výkon byl mnohem menší, než předpokládal.

Provedli jsme proto revizi jeho stávajících PPC kampaní. Nakonec jsme se s klientem shodli, že je potřeba vytvořit kompletně nové reklamní kampaně.

+24 % vyšší návštěvnost z PPC
 
Fullservis   Jak to
děláme

Vy jste skvělí v tom, co děláte.
My se postaráme o váš marketing.

Stačí pár kliknutí a rázem budete mít víc času na své podnikání. Postaráme se o váš kompletní marketing, přivedeme nové zákazníky a s nimi nové zakázky. Každý člen better týmu je odborník na své odvětví marketingu, proto umíme každou korunu, kterou do marketingu vložíte, maximálně zhodnotit.

Pojďme spojit síly!

Nezávazná konzultace Řekněte mi o tom víc

Proč si
vybrat Better
  Případová
studie
Menu