RTB reklama
v Adformu

Dobré reklamní plochy nestojí statisíce –pokud víte, jak se na ně dostat. V Betteru pracujeme s nástrojem Adform, díky kterému vás dostaneme na zajímavé plochy za zajímavé ceny.

Nezávazná konzultace
 
 

Od zpravodajských webů po hybridní televize

Adform a RTB obecně jsme si zamilovali proto, že našim klientům otevírá skoro nekonečné možnosti. Vaši reklamu dostane za zlomek běžných cen na téměř jakýkoliv web, ale i na Spotify nebo do hybridních televizí.

Nové možnosti se otevírají i pro podobu reklamy. S RTB můžete cokoliv – od klasického banneru po interaktivní reklamy. A pokud se právě vám vyplatí „oblepit iDnes bannery“, zajistíme to pro vás za cenu, která byla ještě nedávno nereálná.

V Betteru se pro vás postaráme o všechno od návrhu kreativy přes komunikaci s velkými poskytovateli dat až po vyhodnocování. Co vy na to, jdete do toho s námi?

 
Analýza
webu
  Úvod

Pomůžeme vám
uspět na internetu

Ať vašemu marketingu chybí cokoliv, společně to odhalíme. Udělejte právě teď první krok k marketingu, který funguje naplno.

 
Osobní údaje, které nám poskytnete (tedy jméno, telefon nebo e-mail) použijeme k tomu, abychom se vám mohli ozvat zpátky. Pokud vás zajímají podrobnosti, podívejte se na naše Zásady ochrany osobních údajů.
 
Jak to
děláme
  Vyšší
návštěvnost

Jak to děláme v Betteru

1.

Poznáme vaše podnikání

Abychom věděli, jak k reklamám přistoupit, chceme na začátku poznat vás, váš obor i cíle, které by měly reklamy plnit.

2.

Analyzujeme a navrhujeme

Připravíme analýzu klíčových slov a prozkoumáme vaši cílovou skupinu. Potom vypracujeme strategii – koho, kdy, kde a jak oslovíme.

3.

Vytváříme kreativy

Vytvoříme několik bannerů od první myšlenky po text a grafiku. Do oběhu pustíme vždy několik variant, abychom zjistili, která funguje nejlépe.

4.

Optimalizujeme

Spuštěním reklam nekončíme. Zkoušíme různé kreativy a cílení, abychom věděli, co ve vašem případě funguje a co můžeme zlepšit.

 
Případová
studie
  Analýza
webu

Vy jste skvělí v tom, co děláte.
My se postaráme o váš marketing.

Stačí pár kliknutí a rázem budete mít víc času na své podnikání. Postaráme se o váš kompletní marketing, přivedeme nové zákazníky a s nimi nové zakázky. Každý člen better týmu je odborník na své odvětví marketingu, proto umíme každou korunu, kterou do marketingu vložíte, maximálně zhodnotit.

Pojďme spojit síly!

Nezávazná konzultace Řekněte mi o tom víc

Proč si
vybrat Better
  Případová
studie
Menu