SEO

V Česku je přes 37000 e-shopů a nespočet webů. Najdou si mezi nimi uživatelé cestu právě k vám?

S námi ano. Pomůžeme vám vybudovat web nebo e-shop přátelský pro uživatele, a tedy i pro vyhledávače. Cesta zákazníků přes vyhledávače k vám se výrazně zkrátí.

Nezávazná konzultace
 
 

SEO není černá magie

Vyhledávače nejde obalamutit. Aby zobrazovaly váš web nebo e-shop mezi prvními, musí se jim líbit. A vyhledávačům se líbí weby, které jsou užitečné a přehledné pro uživatele. Hodnotí proto technické vlastnosti webu, jako je dostatečně rozvětvená struktura, ale i kvalitu textů. Právě s texty má v Česku problém 44 % webů.

Dobrá zpráva: vy mezi nimi už brzy nebudete. Pomůžeme vám.

S námi vás zákazníci najdou

Jak uživatelé hledají vaše produkty? A co by u vás měli najít? Pojďme to společně zjistit a změnit váš web tak, aby se líbil lidem i vyhledávačům. Aby si vás sami našli lidé, kteří snadno a rádi nakoupí.

Chci zlepšit svou pozici ve vyhledávání

SEO

 
Analýza
webu
  Úvod

Pomůžeme vám
uspět na internetu

Ať vašemu marketingu chybí cokoliv, společně to odhalíme. Udělejte právě teď první krok k marketingu, který funguje naplno.

 
Osobní údaje, které nám poskytnete (tedy jméno, telefon nebo e-mail) použijeme k tomu, abychom se vám mohli ozvat zpátky. Pokud vás zajímají podrobnosti, podívejte se na naše Zásady ochrany osobních údajů.
 
Jak to
děláme
  Vyšší
návštěvnost

Jak to děláme v Betteru

1.

Zveme vás do Betteru

Ze všeho nejdřív vás chceme poznat. Zajímá nás vaše podnikání, vaši zákazníci, cíle i důvod, proč jste se na nás obrátili. Nezáleží na tom, jestli se sejdeme u nás nebo u vás. Důležité je, aby se nám dobře spolupracovalo.

2.

Analyzujeme

Vezmeme si na paškál váš web, jeho strukturu, texty a další aspekty důležité pro SEO. Poté si proklepneme konkurenci a vypracujeme analýzu klíčových slov, abychom věděli, jak uživatelé vaše produkty hledají.

3.

Vypracujeme strategii

Výsledky analýz nám pomůžou navrhnout ideální řešení. Bude stačit web upravit, nebo to bude chtít nový? A co přesně musíme vylepšit, aby se web líbil vyhledávačům i uživatelům? To všechno vám strategie poví.

4.

Optimalizujeme a vyhodnocujeme

Tohle je opravdu zábavná část – web se mění, aby vám mohl sloužit co nejlépe. Vylepšujeme jeho strukturu, měníme nebo vytváříme texty, upravujeme titulky stránek… Přínos své práce také průběžně vyhodnocujeme.

 
Co pro vás můžeme v rámci SEO udělat?   Analýza
webu

Co pro vás můžeme v rámci SEO udělat?

 

Fullservis   Jak to
děláme

Vy jste skvělí v tom, co děláte.
My se postaráme o váš marketing.

Stačí pár kliknutí a rázem budete mít víc času na své podnikání. Postaráme se o váš kompletní marketing, přivedeme nové zákazníky a s nimi nové zakázky. Každý člen better týmu je odborník na své odvětví marketingu, proto umíme každou korunu, kterou do marketingu vložíte, maximálně zhodnotit.

Pojďme spojit síly!

Nezávazná konzultace Řekněte mi o tom víc

Proč si
vybrat Better
  Případová
studie
Menu