SEO

V Česku je přes 37000 e-shopů a nespočet webů. Najdou si mezi nimi uživatelé cestu právě k vám?

S námi ano. Pomůžeme vám vybudovat web nebo e-shop přátelský pro uživatele, a tedy i pro vyhledávače. Cesta zákazníků přes vyhledávače k vám se výrazně zkrátí.

Nezávazná konzultace
 
 

SEO není černá magie

Vyhledávače nejde obalamutit. Aby zobrazovaly váš web nebo e-shop mezi prvními, musí se jim líbit. A vyhledávačům se líbí weby, které jsou užitečné a přehledné pro uživatele. Hodnotí proto technické vlastnosti webu, jako je dostatečně rozvětvená struktura, ale i kvalitu textů. Právě s texty má v Česku problém 44 % webů.

Dobrá zpráva: vy mezi nimi už brzy nebudete. Pomůžeme vám.

S námi vás zákazníci najdou

Jak uživatelé hledají vaše produkty? A co by u vás měli najít? Pojďme to společně zjistit a změnit váš web tak, aby se líbil lidem i vyhledávačům. Aby si vás sami našli lidé, kteří snadno a rádi nakoupí.

Chci zlepšit svou pozici ve vyhledávání

SEO

 
Analýza
webu
  Úvod

Pomůžeme vám
uspět na internetu

Ať vašemu marketingu chybí cokoliv, společně to odhalíme. Udělejte právě teď první krok k marketingu, který funguje naplno.

 
 
Jak to
děláme
  Vyšší
návštěvnost

Jak to děláme v Betteru

1.

Zveme vás do Betteru

Ze všeho nejdřív vás chceme poznat. Zajímá nás vaše podnikání, vaši zákazníci, cíle i důvod, proč jste se na nás obrátili. Nezáleží na tom, jestli se sejdeme u nás nebo u vás. Důležité je, aby se nám dobře spolupracovalo.

2.

Analyzujeme

Vezmeme si na paškál váš web, jeho strukturu, texty a další aspekty důležité pro SEO. Poté si proklepneme konkurenci a vypracujeme analýzu klíčových slov, abychom věděli, jak uživatelé vaše produkty hledají.

3.

Vypracujeme strategii

Výsledky analýz nám pomůžou navrhnout ideální řešení. Bude stačit web upravit, nebo to bude chtít nový? A co přesně musíme vylepšit, aby se web líbil vyhledávačům i uživatelům? To všechno vám strategie poví.

4.

Optimalizujeme a vyhodnocujeme

Tohle je opravdu zábavná část – web se mění, aby vám mohl sloužit co nejlépe. Vylepšujeme jeho strukturu, měníme nebo vytváříme texty, upravujeme titulky stránek… Přínos své práce také průběžně vyhodnocujeme.

 
Co pro vás můžeme v rámci SEO udělat?   Analýza
webu

Co pro vás můžeme v rámci SEO udělat?

 

Linkbulding přivádí Tescomě SK o 55 % více návštěvníků

Kde jsme začali?

Na optimalizaci pro vyhledávače slovenské verze e-shopu Tescomy pracujeme od roku 2013, kdy byla spuštěna nová verze. Tescoma má na slovenském trhu velmi dobrou pozici, přesto bylo potřeba pracovat na zvýšení návštěvnosti z vyhledávačů pomocí linkbuildingu. Cílem naší práce bylo i zvýšení známosti brandu Tescoma.

2013 start spolupráce
 

Do čeho jsme se pustili?

Abychom splnili cíl, který jsme si s klientem na začátku stanovili, a přivedli na web nové uživatele, kteří se na webu lehce zorientují a nakoupí, pustili jsme se do těchto kroků:

  • Vytvořili jsme konkrétní strategii pro získávání odkazů.
  • Vytipovali jsme nejlepší příležitosti na slovenském internetu.
  • Navrhli jsme harmonogram prací pro dlouhodobě pozitivní výsledky.
 
 

Jaké byly výsledky?

Během prvního roku se zvýšila návštěvnost z vyhledávačů o 55 %.Transakce e-shopu se zvýšily o 28 %. V dalším roce jsme v linkbuildingu pokračovali a přivedli o dalších 34 % návštěvníků více. I v tomto období pokračovalo zvýšení počtu transakcí, tentokrát o dalších 17 %.

Z několika stovek sledovaných klíčových slov, které jsou pro web relevantní, se 30 % umisťuje na první stránce vyhledávačů. Na první pozici je pak zobrazeno klíčových slov 14 %.

+55 % vyšší návštěvnost
14 % klíčových slov na první pozici
 

Jaké odkazy budujeme?

Soustředíme se na vysoce relevantní servery, ze kterých na web přichází množství potenciálních zákazníků. Píšeme čtivé články, které mají pro čtenáře webu hodnotu. Hlavním cílem této práce není počet odkazů, ale jejich kvalita. Vybudované odkazy jsou dlouhodobé a budou přivádět návštěvníky i v dalších letech.

 
 
Fullservis   Jak to
děláme

Vy jste skvělí v tom, co děláte.
My se postaráme o váš marketing.

Stačí pár kliknutí a rázem budete mít víc času na své podnikání. Postaráme se o váš kompletní marketing, přivedeme nové zákazníky a s nimi nové zakázky. Každý člen better týmu je odborník na své odvětví marketingu, proto umíme každou korunu, kterou do marketingu vložíte, maximálně zhodnotit.

Pojďme spojit síly!

Nezávazná konzultace Řekněte mi o tom víc

Proč si
vybrat Better
  Případová
studie
Menu