Sociální sítě

Vaši zákazníci nejsou čísla – jsou to především lidé. Mějte s nimi lidský, přátelský vztah a oni k vám přijdou nakoupit raději než ke konkurenci, i kdyby byla levnější. Sociální sítě jsou pro vybudování takového vztahu skvělé místo.

Nezávazná konzultace
 
 

Spřátelte se se svými zákazníky

Na začátku každého vztahu musíte dobře poznat toho druhého. Proto začneme tím, že poznáme vaši cílovou skupinu. Zjistíme, kdo jsou vaši zákazníci, jak mluví i co mají rádi. Až poté navrhneme, koho na sociálních sítích oslovíme a jak.

Postaráme se o organickou i placenou komunikaci na Facebooku, Twitteru, Instagramu i LinkedIn. Oslovíme nové uživatele a zároveň vám pomůžeme udržet přátelství s těmi, kteří už vás znají a nakupují u vás.

Spojte síly s Betterem

Nemáte čas udržovat své sociální sítě? To nevadí, v Betteru se postaráme o jejich kompletní správu. Vy tak můžete věnovat čas tomu, díky čemu vás mají zákazníci rádi už teď: svým produktům a dobrému servisu. Co vy na to?

Chci pomoct se sociálními sítěmi

 
Analýza
webu
  Úvod

Pomůžeme vám
uspět na internetu

Ať vašemu marketingu chybí cokoliv, společně to odhalíme. Udělejte právě teď první krok k marketingu, který funguje naplno.

 
Osobní údaje, které nám poskytnete (tedy jméno, telefon nebo e-mail) použijeme k tomu, abychom se vám mohli ozvat zpátky. Pokud vás zajímají podrobnosti, podívejte se na naše Zásady ochrany osobních údajů.
 
Jak to
děláme
  Vyšší
návštěvnost

Jak to děláme v Betteru

1.

Setkáme se s vámi

Jak už jsme říkali: na začátku vztahu je důležité toho druhého poznat. Vy budete důležitým členem našeho týmu, a tak chceme poznat vás i vaše podnikání.

2.

Poznáme vaše zákazníky

Uděláme si průzkum: zjistíme, kdo jsou vaši zákazníci, kdo jsou vaši fanoušci na sociálních sítích, jak ke správě sítí přistupujete i co vám funguje a co ne.

3.

Vypracujeme strategii sítí

Na základě průzkumu navrhneme, jaké sítě jsou pro vás ty pravé, jak využívat placené a jak neplacené možnosti i jakým způsobem komunikovat s vašimi fanoušky.

4.

Začneme se správou

Strategii s vámi probereme a pak se pustíme do samotné správy sítí. Přínos své práce budeme pravidelně vyhodnocovat a výsledky vám předáme.

 
Případová
studie
  Analýza
webu

Případová studie: Speciálce HUDYsport pomáháme stoupat v onlinu

Fullservis   Jak to
děláme

Vy jste skvělí v tom, co děláte.
My se postaráme o váš marketing.

Stačí pár kliknutí a rázem budete mít víc času na své podnikání. Postaráme se o váš kompletní marketing, přivedeme nové zákazníky a s nimi nové zakázky. Každý člen better týmu je odborník na své odvětví marketingu, proto umíme každou korunu, kterou do marketingu vložíte, maximálně zhodnotit.

Pojďme spojit síly!

Nezávazná konzultace Řekněte mi o tom víc

Proč si
vybrat Better
  Případová
studie
Menu