Srovnávače
zboží

Ano, vaši potenciální zákazníci hledají vaše zboží na srovnávačích. Najdou vás? V Betteru se postaráme, aby vás neminuli.

Nezávazná konzultace
 
 

Nemusíte být nejlevnější. Buďte better!

Něco vám prozradíme: abyste uspěli na srovnávačích, nemusíte být nejlevnější. V Betteru vám pomůžeme oslovit zákazníky i jinými výhodami a uspět mezi konkurencí.

Na srovnávače se díváme obchodně: do kterých z vašich produktů se vyplatí investovat? A kolik? Neustále vyhodnocujeme, optimalizujeme a využíváme software, který nám i vám šetří čas a peníze.

Začněte i vy pracovat se srovnávači efektivně. Pojďte do toho s Betterem.

Chci být better než konkurence

Naši spokojení klienti

 
Analýza
webu
  Úvod

Pomůžeme vám
uspět na internetu

Ať vašemu marketingu chybí cokoliv, společně to odhalíme. Udělejte právě teď první krok k marketingu, který funguje naplno.

 
Osobní údaje, které nám poskytnete (tedy jméno, telefon nebo e-mail) použijeme k tomu, abychom se vám mohli ozvat zpátky. Pokud vás zajímají podrobnosti, podívejte se na naše Zásady ochrany osobních údajů.
 
Jak to
děláme
  Vyšší
návštěvnost

Jak to děláme v Betteru

1.

Základ = strategie

Díky strategii víme, jestli se vám srovnávače vyplatí, případně jaké využít. Zároveň vám doporučíme i další kanály.

2.

Rychlý a efektivní rozjezd

Pokud už se srovnávači pracujete, vezmeme si je na začátku do parády a nejprve opravíme zásadní chyby. Ty, které vás zbytečně okrádají o konverze.

3.

Optimalizujeme a ladíme detaily

Po vychytání zásadních much se do srovnávačů pustíme detailněji. Začneme od produktů, které jsou pro vás nejzásadnější, a postupujeme stále hlouběji.

4.

Vyhodnocujeme

S námi budete mít přehled o tom, co vám srovnávače přinášejí. Pravidelně vyhodnocujeme, a díky tomu získáváme nová data pro optimalizaci.

 
Případová
studie
  Analýza
webu

Vy jste skvělí v tom, co děláte.
My se postaráme o váš marketing.

Stačí pár kliknutí a rázem budete mít víc času na své podnikání. Postaráme se o váš kompletní marketing, přivedeme nové zákazníky a s nimi nové zakázky. Každý člen better týmu je odborník na své odvětví marketingu, proto umíme každou korunu, kterou do marketingu vložíte, maximálně zhodnotit.

Pojďme spojit síly!

Nezávazná konzultace Řekněte mi o tom víc

Proč si
vybrat Better
  Případová
studie
Menu