YouTube
reklama

Představte si, že sami určujete, kdo vidí vaši reklamu. To, co zní v televizi jako sci-fi, je na YouTube běžné. Začněte s námi s YouTube reklamou a my vám pomůžeme z 5 milionů uživatelů YouTube oslovit ty pravé.

Nezávazná konzultace
 
 

Reklama
s měřitelnými výsledky

S reklamou na YouTube nemusíte přínos reklamy věštit z křišťálové koule. Výsledky budeme sledovat a vyhodnocovat, takže uvidíte, co vám YouTube přináší. Otestujeme různé cílení a varianty bannerů a videí a postupně se propracujeme ke skvělým výsledkům a maximálnímu využití investovaných peněz.

Společně oslovíme uživatele dobře mířenou reklamou a zapíšeme vaši značku do jejich povědomí.
Jdete do toho s námi?

Chci YouTube reklamu

 
Analýza
webu
  Úvod

Pomůžeme vám
uspět na internetu

Ať vašemu marketingu chybí cokoliv, společně to odhalíme. Udělejte právě teď první krok k marketingu, který funguje naplno.

 
Osobní údaje, které nám poskytnete (tedy jméno, telefon nebo e-mail) použijeme k tomu, abychom se vám mohli ozvat zpátky. Pokud vás zajímají podrobnosti, podívejte se na naše Zásady ochrany osobních údajů.
 
Jak to
děláme
  Vyšší
návštěvnost

Jak to děláme v Betteru

1.

Poznáme vaše podnikání

Abychom věděli, jak k reklamám na YouTube přistoupit, chceme na začátku poznat vás, váš obor i cíle, které by měly reklamy plnit.

2.

Vypracujeme strategii

Prozkoumáme vaši cílovou skupinu. Zjistíme, kdo jsou vaši zákazníci a co je zajímá, a vypracujeme strategii – koho, kdy, kde a jak oslovíme.

3.

Vytvoříme kreativy

Vytvoříme několik bannerů nebo vám pomůžeme s videem. Do oběhu pustíme vždy několik variant, abychom zjistili, která funguje nejlépe.

4.

Optimalizujeme

Spuštěním reklam nekončíme. Zkoušíme různé kreativy a cílení, abychom věděli, co ve vašem případě funguje a co můžeme zlepšit.

 
Případová
studie
  Analýza
webu

Vy jste skvělí v tom, co děláte.
My se postaráme o váš marketing.

Stačí pár kliknutí a rázem budete mít víc času na své podnikání. Postaráme se o váš kompletní marketing, přivedeme nové zákazníky a s nimi nové zakázky. Každý člen better týmu je odborník na své odvětví marketingu, proto umíme každou korunu, kterou do marketingu vložíte, maximálně zhodnotit.

Pojďme spojit síly!

Nezávazná konzultace Řekněte mi o tom víc

Proč si
vybrat Better
  Případová
studie
Menu