Webová analytika

Funguje váš web naplno? Do kterých kanálů se vám vyplatí investovat? Proč uživatelé opouští web bez nákupu? Na tyto otázky odpovědí naši analytici. Najdou slabá místa vašeho webu a vyřeší je tak, aby přestala brzdit vaše podnikání.

Nezávazná konzultace
 
 

Fungující web
pro fungující podnikání

Každý umíme něco jiného – vy jste skvělí ve svém oboru podnikání, my rozumíme fungování webů a marketingu. Aby vás nic nebrzdilo v tom, v čem vynikáte, najdeme nedostatky vašeho webu a marketingových aktivit a vyřešíme je. Fungující web a marketing vám přinesou nové zákazníky, kteří se k vám budou rádi vracet.

Pryč s brzdou vašeho byznysu

Dokud neodhalíte problémy, které váš byznys brzdí, nemůžete je odstranit. Vy tak každý den přicházíte o zákazníky a objednávky. Pojďte to s námi změnit!

Zanalyzujte můj web

Naši spokojení klienti

 
Analýza
webu
  Úvod

Pomůžeme vám
uspět na internetu

Ať vašemu marketingu chybí cokoliv, společně to odhalíme. Udělejte právě teď první krok k marketingu, který funguje naplno.

 
Osobní údaje, které nám poskytnete (tedy jméno, telefon nebo e-mail) použijeme k tomu, abychom se vám mohli ozvat zpátky. Pokud vás zajímají podrobnosti, podívejte se na naše Zásady ochrany osobních údajů.
 
Jak to
děláme
  Vyšší
návštěvnost

Jak to děláme v Betteru

1.

Seznámíme se s vámi

Nejprve chceme vždy poznat vás i vaše podnikání. Zajímá nás, jaký problém vás trápí. Pokud jde o něco konkrétního, můžeme se na něj zaměřit a najít jeho kořeny.

2.

Měříme a analyzujeme

Zanalyzujeme fungování vašeho webu. Podíváme se na zdroje návštěvnosti, pohyb uživatelů po webu a průběh nákupu. Zjistíme, kam u vás uživatelé klikají a kde se ztrácejí.

3.

Vyhodnocujeme

Vyhodnotíme data a zjistíme, kde se skrývá problém. Navrhneme, jak ho řešit, a řešení i výsledky analýzy vám představíme. Společně se domluvíme, jak budeme postupovat dál.

4.

Řešíme a konzultujeme

Pokud si to budete přát, postaráme se o řešení problémů a zajistíme, aby váš web nebo e-shop fungoval efektivně. K dispozici je vám celý náš tým.

 
Jak vám pomůžeme s webovou analytikou?   Analýza
webu

Jak vám pomůžeme s webovou analytikou?

 

Vy jste skvělí v tom, co děláte.
My se postaráme o váš marketing.

Stačí pár kliknutí a rázem budete mít víc času na své podnikání. Postaráme se o váš kompletní marketing, přivedeme nové zákazníky a s nimi nové zakázky. Každý člen better týmu je odborník na své odvětví marketingu, proto umíme každou korunu, kterou do marketingu vložíte, maximálně zhodnotit.

Pojďme spojit síly!

Nezávazná konzultace Řekněte mi o tom víc

Proč si
vybrat Better
  Případová
studie
Menu