Weby a e-shopy

Dobře navržený web nebo e-shop funguje jako brána, kterou uživatelé projdou a nakoupí. Špatně navržený jako zeď, kterou nechtějí přelézat. Pojďme společně vytvořit originální bránu, která vede přímo k objednávce.

Nezávazná konzultace
 
 

Web na míru vašim zákazníkům

V Betteru nevěříme na univerzální řešení. Než se vrhneme do návrhu vašeho nového webu, poznáme vaše podnikání i vaše zákazníky. Díky tomu vytvoříme web, kterým uživatelé snadno projdou až k objednávce a rádi se k vám vrátí.

Spojte síly s Betterem

Pojďme společně vytvořit web, na kterém se uživatelé budou cítit dobře. Od webu nebo e-shopu stejně užitečného a výjimečného jako vaše firma jste jen pár kliknutí.

Chci funkční web

 
Analýza
webu
  Úvod

Pomůžeme vám
uspět na internetu

Ať vašemu marketingu chybí cokoliv, společně to odhalíme. Udělejte právě teď první krok k marketingu, který funguje naplno.

 
Osobní údaje, které nám poskytnete (tedy jméno, telefon nebo e-mail) použijeme k tomu, abychom se vám mohli ozvat zpátky. Pokud vás zajímají podrobnosti, podívejte se na naše Zásady ochrany osobních údajů.
 
Jak to
děláme
  Vyšší
návštěvnost

Jak to děláme v Betteru

1.

Rádi vás poznáme

Na samém začátku chceme poznat vás, vaše podnikání a cíle. Proto se s vámi setká tým, který bude na novém webu pracovat, představí se vám a naladí se s vámi na stejnou notu.

2.

Analyzujeme a navrhujeme

Následuje důkladná analýza – vaší cílové skupiny, konkurence, klíčových slov pro váš obor. Na základě analýzy začneme s návrhem podoby nového webu nebo e-shopu.

3.

Konzultujeme návrh s vámi

Návrh struktury webu i způsobu, jakým bude se zákazníky komunikovat, představíme vám. Komunikace s vámi je pro nás velmi důležitá, jako klient člen better týmu.

4.

Kreslíme, píšeme, tvoříme

Je čas pustit se do srozumitelných a osobitých textů a grafiky. Po spuštění webu také analyzujeme fungování webu, abychom vychytali všechny mouchy.

 
S čím vám můžeme při tvorbě webu pomoci?   Analýza
webu

S čím vám můžeme při tvorbě webu pomoci?

 

Vy jste skvělí v tom, co děláte.
My se postaráme o váš marketing.

Stačí pár kliknutí a rázem budete mít víc času na své podnikání. Postaráme se o váš kompletní marketing, přivedeme nové zákazníky a s nimi nové zakázky. Každý člen better týmu je odborník na své odvětví marketingu, proto umíme každou korunu, kterou do marketingu vložíte, maximálně zhodnotit.

Pojďme spojit síly!

Nezávazná konzultace Řekněte mi o tom víc

Proč si
vybrat Better
  Případová
studie
Menu