Linkbuilding přivádí Tescomě SK o 55 % více návštěvníků

 

Detaily spolupráce
 
  • Homepage
  • Linkbuilding přivádí Tescomě SK o 55 % více návštěvníků
 

Linkbuilding přivádí Tescomě SK o 55 % více návštěvníků

Kde jsme začali?

Na optimalizaci pro vyhledávače slovenské verze e-shopu Tescomy pracujeme od roku 2013, kdy byla spuštěna nová verze. Tescoma má na slovenském trhu velmi dobrou pozici, přesto bylo potřeba pracovat na zvýšení návštěvnosti z vyhledávačů pomocí linkbuildingu. Cílem naší práce bylo i zvýšení známosti brandu Tescoma.

2013 start spolupráce
 

Do čeho jsme se pustili?

Abychom splnili cíl, který jsme si s klientem na začátku stanovili, a přivedli na web nové uživatele, kteří se na webu lehce zorientují a nakoupí, pustili jsme se do těchto kroků:

  • Vytvořili jsme konkrétní strategii pro získávání odkazů.
  • Vytipovali jsme nejlepší příležitosti na slovenském internetu.
  • Navrhli jsme harmonogram prací pro dlouhodobě pozitivní výsledky.
 
 

Jaké byly výsledky?

Během prvního roku se zvýšila návštěvnost z vyhledávačů o 55 %.Transakce e-shopu se zvýšily o 28 %. V dalším roce jsme v linkbuildingu pokračovali a přivedli o dalších 34 % návštěvníků více. I v tomto období pokračovalo zvýšení počtu transakcí, tentokrát o dalších 17 %.

Z několika stovek sledovaných klíčových slov, které jsou pro web relevantní, se 30 % umisťuje na první stránce vyhledávačů. Na první pozici je pak zobrazeno klíčových slov 14 %.

+55 % vyšší návštěvnost
14 % klíčových slov na první pozici
 

Jaké odkazy budujeme?

Soustředíme se na vysoce relevantní servery, ze kterých na web přichází množství potenciálních zákazníků. Píšeme čtivé články, které mají pro čtenáře webu hodnotu. Hlavním cílem této práce není počet odkazů, ale jejich kvalita. Vybudované odkazy jsou dlouhodobé a budou přivádět návštěvníky i v dalších letech.

 
 
Přidejte se
k úspěšným
  Úvod

Pomůžeme vám
uspět na internetu

Ať vašemu marketingu chybí cokoliv, společně to odhalíme. Udělejte právě teď první krok k marketingu, který funguje naplno.

 
Osobní údaje, které nám poskytnete (tedy jméno, telefon nebo e-mail) použijeme k tomu, abychom se vám mohli ozvat zpátky. Pokud vás zajímají podrobnosti, podívejte se na naše Zásady ochrany osobních údajů.
logo hudy logo mapei logo tescoma
 
Další
reference
  Popis
řešení
 

Další reference

 
 
Proč si
vybrat Better
  Přidejte se
k úspěšným
 
Menu