Mladí a úspěšní
nakupují u Blažka

Detaily spolupráce
 
  • Homepage
  • Mladí a úspěšní nakupují u Blažka
 

Interaktivní reklama a YouTube v boji o nové zákazníky

Firma Blažek šije obleky od roku 1992. Zaměřovala se především na konzervativní muže ve středním věku, v poslední době to ale přestalo stačit. Zájem o konzervativní módu klesal, a tak se firma rozhodla pro změnu. Spolu s námi zkusila oslovit mladší zákazníky.

Můžeme vám prozradit, že se to povedlo.

34 200 prokliků na web
 

Kde jsme začali

Na samém začátku bylo přání firmy Blažek říct o sobě mladším zákazníkům a ukázat jim, že oblečení od Blažka není jen pro jejich rodiče. Nové zákazníky měla oslovit kolekce 2014/2015, která přinesla svěží a moderní pojetí pánské módy. Z konzervativní značky se stala stylová značka módy pro muže, kteří chtějí zaujmout ležérní elegancí.

Pro propagaci nové kolekce jsme měli k dispozici video s Leošem Marešem. Zbytek byl na nás – a my jsme se s ním s chutí poprali.

přes 18 mil. zobrazení bannerů a videa
 

Jak jsme postupovali

Rozhodli jsme se video využít naplno, a tak jsme zapojili YouTube a interaktivní reklamu v reklamní síti Google. Využili jsme také bannery, remarketing a reklamy ve vyhledávání.

Pracovali jsme s několika kreativami, které jsme testovali, otestovali jsme i různé modely placení (za proklik a za zobrazení) a cílení.

 

0,53 za zhlédnutí celého videa
 

Čeho jsme dosáhli

Testováním a optimalizováním se nám povedlo snížit náklady a rozložit klientovy investice do reklamy tak, abychom je využili co nejefektivněji. Povedlo se nám podpořit známost značky Blažek u zvolené skupiny a na web klienta přivést nové návštěvníky a budoucí zákazníky. Hledanost značky v návaznosti na reklamy vzrostla.

 
 

Výsledky

Celkem jsme firmě Blažek přinesli 34 200 prokliků na web a 18 200 000 zobrazení bannerů a videa. Za zhlédnutí celého videa na YouTube jsme zaplatili jen 0,53 Kč.
A co je hlavní: povedlo se nám ukázat mladým a úspěšným mužům, že do Blažka mají vyrazit nejen pro konzervativní oblek, ale i pro stylové, ležérně elegantní oblečení.

 
 
Přidejte se
k úspěšným
  Úvod

Pomůžeme vám
uspět na internetu

Ať vašemu marketingu chybí cokoliv, společně to odhalíme. Udělejte právě teď první krok k marketingu, který funguje naplno.

 
Osobní údaje, které nám poskytnete (tedy jméno, telefon nebo e-mail) použijeme k tomu, abychom se vám mohli ozvat zpátky. Pokud vás zajímají podrobnosti, podívejte se na naše Zásady ochrany osobních údajů.
logo hudy logo mapei logo tescoma
 
Další
reference
  Popis
řešení
 

Další reference

 
 
Proč si
vybrat Better
  Přidejte se
k úspěšným
 
Menu