Zvýšení výkonu PPC kampaní pro Výprodejskladu.eu

Klient výprodejskladu.eu pracoval s reklamními kampaněmi, jejich výsledky ale nebyly nejlepší. Společně se nám povedlo ukázat, že je všechno možné zlepšit. S novými kampaněmi se tržby zvedly o 127,71 %.

Detaily spolupráce
 
 

Zvýšení výkonu PPC kampaní pro Výprodejskladu.eu

Kotě jsme v kampani nepoužili, ale i tak to byl úspěch. Kde jsme začali?

Klient nebyl spokojený se svými reklamními kampaněmi v systémech AdWords a Sklik. Jejich výkon byl mnohem menší, než předpokládal.

Provedli jsme proto revizi jeho stávajících PPC kampaní. Nakonec jsme se s klientem shodli, že je potřeba vytvořit kompletně nové reklamní kampaně.

+24 % vyšší návštěvnost z PPC
 

Jak jsme postupovali?

Začali jsme analýzou klíčových slov a návrhem struktury reklamních kampaní. Do nových reklamních sestav jsme zahrnuli klíčová slova, která nám poskytla právě analýza klíčových slov.

Reklamní kampaně jsme rozčlenili tak, abychom podchytili nejdůležitější sortiment zboží na webu klienta. Zaměřili jsme se především na jeho klíčový sortiment – ložní povlečení.

- 11% bounce rate
 

Čeho jsme dosáhli?

Potenciálním zákazníkům jsme díky relevantním reklamám začali nabízet přesně to, co hledali. Z reklamy se dostanou přesně na vyhledávaný produkt. Díky tomu, že nové reklamní kampaně podchytily kompletní sortiment na webu, zákazník, který z reklamy přijde na stránky, nemusí procházet celý web.

+63% konverzní poměr
 

A naše výsledky?

emba-graf

V porovnání s minulým obdobím se nám podařilo zvednout návštěvnost z PPC reklam o 23,7 %, nových návštěv je o 7,97 % více.

Míra okamžitého opuštění klesla o 11,2 % a počet procházených stránek na jednoho uživatele se snížil o 5,63 %. To je důsledkem přesného cílení reklamních kampaní.

Konverzní poměr e-shopu vzrostl o 63,45 % a tržby se zvedly o 127,71 %.

+127% tržby
 
Přidejte se
k úspěšným
  Úvod

Pomůžeme vám
uspět na internetu

Ať vašemu marketingu chybí cokoliv, společně to odhalíme. Udělejte právě teď první krok k marketingu, který funguje naplno.

 
Osobní údaje, které nám poskytnete (tedy jméno, telefon nebo e-mail) použijeme k tomu, abychom se vám mohli ozvat zpátky. Pokud vás zajímají podrobnosti, podívejte se na naše Zásady ochrany osobních údajů.
logo hudy logo mapei logo tescoma
 
Další
reference
  Popis
řešení
 

Další reference

 
 
Proč si
vybrat Better
  Přidejte se
k úspěšným
 
Menu