03. 11. 2022

Volnou židli v account oddělení zasedl Marián Dvořák

Byl Social Media Manager, Videomaker a fotograf, teď je z něj Account Manager. Marián posílil náš Better tým a převzal si pod svá křídla hned několik klientů, mezi kterými je třeba Repromeda a GasNet.

Studium na střední škole s multimediálním zaměřením ho naučilo základy grafiky, videa, animace a typografie. U fotografie zůstal i po maturitě jako fotograf a kameraman nastoupil do brandingové agentury Realness, kde pracoval 6 let. Víc ho to ale táhlo k sociálním sítím a brandingu, a tak měl jako Social Media a Account Manager na starosti klienty jako Fitmin a AeskuLab. Zároveň se podílel na projektech ve stavebnictví a developmentu, ale i v medicínském odvětví.

Touha po návratu do rodného Brna ho nakonec dovedla k nám. V Betteru uplatňuje všechny své znalosti a zkušenosti na pozici Account Managera pro klienty Red and Cube, Rosalgin a GasNet a současně pracuje na rebrandingu Repromedy a Rehabilitačního centra Čeladná.

„Grafika mi sama o sobě nikdy nešla. Umím dobře fotit a natáčet, ale organizace projektů a komunikace s klienty je mi zkrátka bližší. Mám rád různorodou každodenní náplň a ruch. Ve svém accountovském křesle jsem prostě spokojenější.”Marián Dvořák, Account Manager

Sdílejte:
Pojďme na kávu,
dejme Google Meet.