04. 05. 2022

Zazoomováno na vína: Tvorbu e-shopu Vinozoom jsme vzali od základu

I z malé zakázky může být dlouhodobá a úspěšná spolupráce. Co začalo objednávkou analýzy aktivit společnosti Lipera, která se  specializuje na vinařské potřeby, to se rozvinulo v kompletní zajištění tvorby e-shopu s víny Vinozoom.

Po úspěšně odprezentované analýze aktivit se klient zmínil o zamýšleném projektu na prodej vína, pro který měl hotové jen logo. Protože máme v Betteru rádi výzvy, vrhli jsme se do toho po hlavě. V rámci nabízených služeb dokážeme navrhnout internetový obchod, nejsme ale programátoři. Největší výzvou proto bylo najít dodavatele, který zvládne navrhnout e-shop na míru a zároveň s ním propojit ekonomický software klienta.

„Podstatným aspektem při hledání dodavatele byla samozřejmě také celková cena. Jako ideální řešení se ukázal systém Rocketoo od společnosti Digital Wizards, který umožňuje šablonové (a tedy relativně levné) řešení uzpůsobit na míru.“ Jiří Burian, Account Manager

E-shop, pro který jsme vytvářeli kompletní strukturu, jsme úspěšně spustili v červnu 2021, a to v české i slovenské verzi. Tím ale naše práce neskončila. Pro Vinozoom, který nabízí přes 3000 druhů vín z České republiky i ze světa, jsme vytvořili také strategii na sociální sítě a manuály pro copywriting i grafiku. Pomohli jsme s tvorbou manuálu na focení, výběrem techniky a vybavení, které jsme klientovi pomohli správně nastavit, a nadále se podílíme na rozvíjení značky.

„Jedna věc je stránky vytvořit a další zajistit jejich úspěch. Proto je pro nás hodně důležitá i další edukace našich zaměstnanců v tom, jak e-shop spravovat, aby prosperoval. Jsme rádi, že jsme v Betteru našli všechny služby na jednom místě.“ Radek Zlomek, spolumajitel Vinozoomu

Sdílejte:
Pojďme na kávu,
dejme Google Meet.
Odesláním formuláře souhlasíte s našimi zásadami ochrany osobních údajů