Senior Account Manager

Naše agentura letos oslavila 18. narozeniny. V marketingu už se nějaký ten pátek pohybujeme a tak víme, že všechno stojí na skvělých lidech a zdravém prostředí. Neustále proto pracujeme na silné firemní kultuře, která bude tvořit naše základy. A protože jsme navíc v posledním roce vyhráli drtivou většinu tendrů a mezi našimi novými klienty jsou i velikáni jako STIHL, hledáme accounta, který dokáže posouvat vpřed jak klienty, tak nás. Pokud máš zkušenosti s projektovým řízením a chuť rozvíjet skvělé značky, čti dál.

Kde je Better právě teď

Vstup do firemní dospělosti bereme jako příležitost k ohlédnutí, evaluaci a změnám tam, kde je to třeba.

I když máme za sebou finančně skvělý rok, rozhodli jsme se pro pár zásadních změn v oblasti řízení a do dvou let chceme být agenturou, která přitahuje skvělé lidi i značky.

 • Nový rok jsme zahájili plošným navýšením mezd.
 • Na oslavě narozenin jsme společně ukotvili hodnoty Betteru a popsali si naše silné i slabé stránky. V návaznosti na to pracujeme na velké proměně naší značky.
 • V horizontu dvou let se chceme přestěhovat do centra Brna. Pracovat ale můžeš také z naší pražské kanceláře.

Zkrátka: zahajujeme novou éru Betteru.

Koho hledáme

 • Hybatele, stmelovače, diplomata, zkušeného markeťáka, lídra. Ideálně v jedné osobě. 🙂
 • Je nám jedno, zda máš za sebou 10 let v agentuře, nebo práci pro lovebrand, kterým jsi žil několik let. Hlavní je, aby na tebe byl spoleh a tvá práce byla nejhůř za jedna mínus.
 • Vyspělou sebejistou osobnost, která má kromě zkušeností i pokoru. Někoho, kdo i přes všechny znalosti ví, že toho spoustu neví, a chce se učit a posouvat sebe i celý tým.

Jaká práce tě u nás čeká

 • Finanční řízení projektů a rozvoj vztahů s našimi klienty.
 • Řízení a analýzy digitálních kampaní pro značky jako PSN, STIHL, MEDICOM Clinic, Oxybag, Red & Cube, MOJE AMBULANCE nebo MAPEI.
 • Spoluvytváření a obhajování komunikačních strategií, na kterých budeš pracovat společně s naším týmem specialistů.

Hledáme někoho, kdo se nebojí tabulek ani lidí. Čekají tě prezentace na tendrech, decision-makingpéče o naše nejdůležitější klienty – včetně našeho vlastního brandu.

Klientům se snažíme být férovými partnery a děláme jen na věcech, které nám dávají smysl. Proto nikdy nejdeme do ničeho bezhlavěnebojíme se říkat ne. Nehlásíme se do státních zakázek a dotačních programů, ale pokud je to něco, co by tě bavilo, třeba náš postoj změníš.

Aneta Matoušková

„Jak bude vypadat tvoje práce? Různě. Jeden den můžeš plánovat kampaně se specialisty, druhý vyplňovat tabulky, třetí prezentovat nový koncept klientovi... Jako account se navíc v Betteru dostaneš ke všem možným odvětvím: od developmentu přes stavební chemii až po chirurgii nebo šperky. Jde o práci, která tě musí bavit, protože jsi nezbytnou součástí celého procesu a styčným důstojníkem jak pro klienty, tak pro své kolegy. Pokud ale zvládáš odbavit více požadavků najednou, umíš improvizovat a nezalekneš se nečekaného hovoru z neznámého čísla, můžeš se podílet na vzniku krásných značek a růst spolu s nimi.“

Aneta Matoušková Aneta Matoušková, Senior Account Manager & teamleader

Co nabízíme

 • Možnost spolurozhodování. Chceme, aby se všichni zaměstnanci Betteru podíleli na určování dalšího směru agentury.
 • Férové ohodnocení. Běžně nabízíme fixní část mzdy a podle výsledků i prémie. Jsme otevření domluvě a vážíme si kvalitní práce.
 • Zázemí stabilní firmy. Jsme tu už od roku 2005 a ještě dlouho tu být chceme.
 • Tým odborníků. Naši agenturu tvoří zkušení full-time profesionálové, kteří se rádi podělí o své know-how.
 • Vzdělávání, lekce angličtiny i legendární teambuildingy. Na seberozvoj (ale i odpočinek) si potrpíme.
 • Podporujeme aktivní životní styl, proto si u nás můžeš zařídit MultiSport kartu nebo se spolu s ostatními kolegy zapojit do sportovních výzev.
 • Vše, co potřebuješ k práci: od technologií podle tvého výběru po neustálý přísun kávy a ovoce.
 • Práci, která tě bude bavit, s lidmi, kteří ti budou o víkendech chybět. Víme, zní to jako klišé, ale na dobrých vztazích si v Betteru opravdu zakládáme.

Cítíš, že by to mohlo fungovat? Ozvi se nám. Potkáme se u nás ve firmě a potom se s celým týmem vypravíme na jedno (pivo, víno nebo nealko).

 

Napiš nám na prace@better.cz nebo použij formulář níže

Další volné pozice

HR partner
Account Manager
Pojďme na kávu,
dejme Google Meet.