Programatická
RTB reklama

Dobré reklamní plochy nestojí statisíce –pokud víte, jak se na ně dostat. V Betteru pracujeme s nástrojem Adform, díky kterému vás dostaneme na zajímavé plochy za zajímavé ceny.

Nezávazná konzultace
 
 

Od zpravodajských webů po hybridní televize

RTB jsme si zamilovali proto, že našim klientům otevírá skoro nekonečné možnosti. Vaši reklamu dostane za zlomek běžných cen na téměř jakýkoliv web, ale i na Spotify nebo do hybridních televizí.

Nové možnosti se otevírají i pro podobu reklamy. S RTB můžete cokoliv – od klasického banneru po interaktivní reklamy. A pokud se právě vám vyplatí „oblepit iDnes bannery“, zajistíme to pro vás za cenu, která byla ještě nedávno nereálná.

V Betteru se pro vás postaráme o všechno od návrhu kreativy přes komunikaci s velkými poskytovateli dat až po vyhodnocování. Co vy na to, jdete do toho s námi?

 
Analýza
webu
  Úvod

Pomůžeme vám
uspět na internetu

Ať vašemu marketingu chybí cokoliv, společně to odhalíme. Udělejte právě teď první krok k marketingu, který funguje naplno.

 
Osobní údaje, které nám poskytnete (tedy jméno, telefon nebo e-mail) použijeme k tomu, abychom se vám mohli ozvat zpátky. Pokud vás zajímají podrobnosti, podívejte se na naše Zásady ochrany osobních údajů.
 
Jak to
děláme
  Vyšší
návštěvnost

Jak to děláme v Betteru

1.

Poznáme vaše podnikání

Abychom věděli, jak k reklamám přistoupit, chceme na začátku poznat vás, váš obor i cíle, které by měly reklamy plnit.

2.

Analyzujeme a navrhujeme

Připravíme analýzu klíčových slov a prozkoumáme vaši cílovou skupinu. Potom vypracujeme strategii – koho, kdy, kde a jak oslovíme.

3.

Vytváříme kreativy

Vytvoříme několik bannerů od první myšlenky po text a grafiku. Do oběhu pustíme vždy několik variant, abychom zjistili, která funguje nejlépe.

4.

Optimalizujeme

Spuštěním reklam nekončíme. Zkoušíme různé kreativy a cílení, abychom věděli, co ve vašem případě funguje a co můžeme zlepšit.

 
Případová
studie
  Analýza
webu

Vy jste skvělí v tom, co děláte.
My se postaráme o váš marketing.

Stačí pár kliknutí a rázem budete mít víc času na své podnikání. Postaráme se o váš kompletní marketing, přivedeme nové zákazníky a s nimi nové zakázky. Každý člen better týmu je odborník na své odvětví marketingu, proto umíme každou korunu, kterou do marketingu vložíte, maximálně zhodnotit.

Pojďme spojit síly!

Nezávazná konzultace Řekněte mi o tom víc

Proč si
vybrat Better
  Případová
studie
Menu