SEO analýza

Co můžete udělat pro to, aby měl váš web lepší pozice ve vyhledávání? Pojďme to zjistit. Analyzujeme váš web, najdeme chyby a poradíme vám, co s nimi.

Nezávazná konzultace
 
 

Analýza
od hlavičky po patičku

Betteráčtí SEO specialisté projdou váš web od hlavičky po patičku, zkontrolují důležité technické aspekty, obsah webu i jeho strukturu.  Potom vyrazí na obhlídku mimo web a podívají se, jak jste na tom se zpětnými odkazy.

Výsledkem bude ucelená analýza, ve které vám povíme, na co se při optimalizaci webu zaměřit, aby se váš web zalíbil vyhledávačům i uživatelům.

Chci zlepšit svou pozici ve vyhledávání

SEO

 
Analýza
webu
  Úvod

Pomůžeme vám
uspět na internetu

Ať vašemu marketingu chybí cokoliv, společně to odhalíme. Udělejte právě teď první krok k marketingu, který funguje naplno.

 
Osobní údaje, které nám poskytnete (tedy jméno, telefon nebo e-mail) použijeme k tomu, abychom se vám mohli ozvat zpátky. Pokud vás zajímají podrobnosti, podívejte se na naše Zásady ochrany osobních údajů.
 
Jak to
děláme
  Vyšší
návštěvnost

Jak to děláme v Betteru

1.

Poznáme vaše podnikání

Na samém začátku potřebujeme poznat vás i vaše podnikání. Chceme vědět, čím je váš obor specifický i kdo jsou vaši konkurenti.

2.

Vezmeme si na paškál váš web

Zkontrolujeme důležité technické parametry, obsah i strukturu – jednoduše všechno, co je pro vyhledávače důležité.

3.

Analyzujeme i mimo web

Pro SEO jsou důležité i faktory mimo web – především zpětné odkazy, jejich množství a především kvalita.

4.

Proklepneme si vaši konkurenci

Podíváme se i na konkurentní weby a ukážeme vám na nich, čím se můžete inspirovat a jak se naopak odlišit.

 
Případová
studie
  Analýza
webu

Linkbuilding přivádí Tescomě SK o 55 % více návštěvníků

Kde jsme začali?

Na optimalizaci pro vyhledávače slovenské verze e-shopu Tescomy pracujeme od roku 2013, kdy byla spuštěna nová verze. Tescoma má na slovenském trhu velmi dobrou pozici, přesto bylo potřeba pracovat na zvýšení návštěvnosti z vyhledávačů pomocí linkbuildingu. Cílem naší práce bylo i zvýšení známosti brandu Tescoma.

2013 start spolupráce
 
Fullservis   Jak to
děláme

Vy jste skvělí v tom, co děláte.
My se postaráme o váš marketing.

Stačí pár kliknutí a rázem budete mít víc času na své podnikání. Postaráme se o váš kompletní marketing, přivedeme nové zákazníky a s nimi nové zakázky. Každý člen better týmu je odborník na své odvětví marketingu, proto umíme každou korunu, kterou do marketingu vložíte, maximálně zhodnotit.

Pojďme spojit síly!

Nezávazná konzultace Řekněte mi o tom víc

Proč si
vybrat Better
  Případová
studie
Menu