Branding

Co mají společného Tescoma a Hudy? Jsou to better značky, které lidé znají. I vás si brzy zapamatují – napište nám a společně na tom začneme pracovat.

Nezávazná konzultace
 
 

Buďte první, na koho si vzpomenou

Vaše konkurence může bojovat nižší cenou nebo dárkem k nákupu. Se silnou značkou to ale budete vy, na koho si zákazníci vzpomenou jako prvního. Staňte se synonymem svého oboru s better značkou.

To nejdůležitější už máte: poctivé produkty a služby. Pojďte spojit síly s námi, říct o sobě lidem a zapsat se do jejich paměti!

Chci mít better značku

 
Analýza
webu
  Úvod

Pomůžeme vám
uspět na internetu

Ať vašemu marketingu chybí cokoliv, společně to odhalíme. Udělejte právě teď první krok k marketingu, který funguje naplno.

 
Osobní údaje, které nám poskytnete (tedy jméno, telefon nebo e-mail) použijeme k tomu, abychom se vám mohli ozvat zpátky. Pokud vás zajímají podrobnosti, podívejte se na naše Zásady ochrany osobních údajů.
 
Jak to
děláme
  Vyšší
návštěvnost

Jak to děláme v Betteru

1.

Naladíme se na vaši vlnu

Než začneme pracovat, chceme se s vámi setkat. Chceme zjistit co nejvíc o vašich produktech a službách, o vašich zákaznících i o tom, co očekáváte od spolupráce s námi.

2.

Připravíme strategii

Analyzujeme vaše marketingové aktivity, způsob komunikace i využité kanály. Potom vypracujeme strategii, ve které navrhneme, kam vaši značku posunout, jak komunikovat a ke komu.

3.

Strategii probereme s vámi

Strategii vám představíme, probereme ji s vámi a vyslechneme si váš názor. Na komunikaci s klienty si zakládáme – chceme, abyste věděli o každém našem kroku.

4.

Vyhodnocujeme a konzultujeme

Průběžně vyhodnocujeme, co vám naše práce přináší. Pokud objevíme mouchy, pochytáme je. Výsledky vždy předáme i vám. I později vám budeme kdykoliv k dispozici pro konzultace.

 
Naše
služby
  Analýza
webu

Jak vám pomůžeme s budováním značky?

 

Nejste si jistí, jaké služby se vám vyplatí? Poradíme vám.

Nezávazná kalkulace

Vy jste skvělí v tom, co děláte.
My se postaráme o váš marketing.

Stačí pár kliknutí a rázem budete mít víc času na své podnikání. Postaráme se o váš kompletní marketing, přivedeme nové zákazníky a s nimi nové zakázky. Každý člen better týmu je odborník na své odvětví marketingu, proto umíme každou korunu, kterou do marketingu vložíte, maximálně zhodnotit.

Pojďme spojit síly!

Nezávazná konzultace Řekněte mi o tom víc

Proč si
vybrat Better
  Případová
studie
Menu