Budování značky

Co mají společného Apple a Kofola, Milka a Adidas, AEG a Koh-I-Noor? Jsou to značky, které všichni známe a spojujeme si je s kvalitou, stylem, spolehlivostí a skvělou chutí. I vaši značku si lidé brzy zapamatují. Napište nám a společně na tom začneme pracovat.

Nezávazná konzultace
 
 

Zapište se lidem do paměti

Branding není jen pro velké firmy. Právě jejich značka, brand, je tím, co z nich velké firmy udělalo. Díky ucelené, správně zacílené komunikaci si je lidé zapamatovali a dnes je snadno odliší od konkurence.

Vy už máte to nejdůležitější pro silnou značku: poctivé produkty a služby. Pojďte spojit síly s námi, říct o sobě lidem a zapsat se do jejich paměti!

Začněte budovat značku už dnes

Ano, cesta za známou značkou je dlouhá. Společně ji ale snadno ujdeme, stačí začít propracovanou strategii na míru vaší cílové skupině.

Vydejte se na svou cestu s námi. Začněte budovat svou značku už dnes.

Chci budovat značku s Betterem

 
Analýza
webu
  Úvod

Pomůžeme vám
uspět na internetu

Ať vašemu marketingu chybí cokoliv, společně to odhalíme. Udělejte právě teď první krok k marketingu, který funguje naplno.

 
 
Jak to
děláme
  Vyšší
návštěvnost

Jak to děláme v Betteru

1.

Naladíme se na vaši vlnu

Než začneme pracovat, chceme se s vámi setkat. Chceme zjistit co nejvíc o vašich produktech a službách, o vašich zákaznících i o tom, co očekáváte od spolupráce s námi.

2.

Připravíme strategii

Analyzujeme vaše marketingové aktivity, způsob komunikace i využité kanály. Potom vypracujeme strategii, ve které navrhneme, kam vaši značku posunout, jak komunikovat a ke komu.

3.

Strategii probereme s vámi

Strategii vám představíme, probereme ji s vámi a vyslechneme si váš názor. Na komunikaci s klienty si zakládáme – chceme, abyste věděli o každém našem kroku.

4.

Vyhodnocujeme a konzultujeme

Průběžně vyhodnocujeme, co vám naše práce přináší. Pokud objevíme mouchy, pochytáme je. Výsledky vždy předáme i vám. I později vám budeme kdykoliv k dispozici pro konzultace.

 
Naše
služby
  Analýza
webu

Jak vám pomůžeme s budováním značky?

 

Nejste si jistí, jaké služby se vám vyplatí? Poradíme vám.

Nezávazná kalkulace

Vy jste skvělí v tom, co děláte.
My se postaráme o váš marketing.

Stačí pár kliknutí a rázem budete mít víc času na své podnikání. Postaráme se o váš kompletní marketing, přivedeme nové zákazníky a s nimi nové zakázky. Každý člen better týmu je odborník na své odvětví marketingu, proto umíme každou korunu, kterou do marketingu vložíte, maximálně zhodnotit.

Pojďme spojit síly!

Nezávazná konzultace Řekněte mi o tom víc

Proč si
vybrat Better
  Případová
studie
Menu