15. 02. 2023

Agentura Better vyhrála tendr značky STIHL

15. února 2023, Brno – O komunikaci tuzemského zastoupení renomovaného výrobce motorových pil a další zahradní techniky STIHL se od ledna stará agentura Better.

Agentura Better vyhrála tendr značky Stihl

Agentura Better od ledna zajišťuje kompletní marketingovou komunikaci značky STIHL. Od online kampaní, sociálních sítí nebo televizních a rozhlasových reklam až po print, polepy aut a další offline komunikaci. Better získal STIHL v tendru loni na podzim. 

„Uvědomujeme si, že spolupráce se značkou STIHL je pro nás závazek odpovědného přístupu k legendárním produktům. Chceme zúročit naše zkušenosti z budování značek a máme velké ambice zefektivnit dosavadní mediální aktivity značky STIHL. Za celý tým můžu říct, že se těšíme na spolupráci a velmi si vážíme důvěry klienta,” popisuje CEO agentury Better Martin Kupka. 

Německá značka STIHL, známá především svými oranžovými pilami, otestovala agentury nejen kreativně, ale i z hlediska strategie mediálního plánování – úkolem byla kompletní příprava jarní kampaně. Better představil hravý kreativní koncept a propracovanou mediální strategii nejen pro online, ale také pro offline prostředí. 

„Vytvořili jsme kreativní koncept, který splnil klientovo zadání a zároveň umožňuje svobodně pracovat s globálními korporátními podklady s ohledem na specifika komunikace na českém trhu. Naší výhodou je zkušený seniorní tým, který dokáže vycházet z daného vizuálního stylu a zároveň s ním pracovat kreativně,” říká Creative Director agentury Better Stanislav Bílek. 

Cílem agentury je posílit známost značky a zefektivnit růst především v segmentu zahradní techniky. 

O Betteru

Jsme agentura, která už od roku 2005 reflektuje trh i trendy. Kreativu, strategii a výkon zajišťujeme na vysoké úrovni v týmu čtyř desítek specialistů. Pomáháme klientům růst v onlinu i offlinu a pravidelně se s projekty účastníme marketingových soutěží, ve kterých se umisťujeme na předních příčkách.

Kontakt pro média

Martin Kupka
kupka@better.cz
+420 777 017 019

Sdílejte:
Pojďme na kávu,
dejme Google Meet.