15. 05. 2019

Better tým posílilo 5 nových specialistů

Přibírání nových klientů si žádá i nové posily do našeho better týmu. Seznamte se:

Vojtěch Jelínek, projektový manažer

Vojta má v Betteru jako projektový manažer nelehký úkol – usměrňovat i rozvíjet marketingové vize klientů a dohlížet na to, aby se vše plnilo včas a podle plánu.

„Better ze mě každý den dělá better projekťáka a já se tu stále něco učím a posunuju sebe i mé klienty. Tohle mě vážně baví, jedeme tu s trendem a nepřešlapujeme na místě.”

Nikola Preťová, traffic manager

Pracovala jako projektová manažerka v softwarové firmě, kde pomáhala i s organizací eventů. V Betteru nemá na starosti dopravu, jak by se mohlo podle názvu její pozice zdát, ale stará se o krátkodobé aktivity – od sezónních focení až po kampaně.

„Páči sa mi, že mi Better vyhovel v tom, že mi v podstate spravil pozíciu na mieru, aj keď som bola na pohovore na klasického projekťáka. Takto sa viac pohybujem v tej kreatívnejšej časti marketingu, ktorá je mi bližšia.”

Jan Nádvorník, grafik senior

Honza je zkušený grafik, který působil v několika reklamních agenturách. Proto má v Betteru pod okem grafické oddělení a dohlíží i na strategie a koncepty focení.

„Mám bohaté zkušenosti s outdoorovou a printovou grafikou. Na minulých pozicích jsem hodně pracoval i s brandem. Díky tomu se mi teď nad značkami lépe přemýšlí, přestože v rámci Betteru se věnuju převážně online marketingu.“

Vendula Karlíčková, grafička

Další posilou grafického oddělení je Vendy, která se k online marketingu dostala před 3 roky. Od té doby ví, že to je její #dreamjob. V Betteru má na starost grafické zpracování příspěvků pro sociální sítě včetně focení a natáčení.

„Baví mě, že s každým klientem se můžu naladit na jinou vlnu a tvořit tak pokaždé trochu jiné věci. Kreativní práce mě baví a naplňuje. Co víc si přát?”

Nia Kolichová, PPC specialistka

Ani tým PPC nezůstal ochuzený o novou posilu. Specialistka pro obsahovou síť Nikola vyměnila pražský Mall.cz za brněnskou agenturu. Better klientům pomáhá zajišťovat přední příčky ve vyhledávání na Google i Seznamu. A co nejvíc oceňuje na práci v Betteru?

„Našla jsem tu moc fajn kolegy, se kterými si ráda popovídám i mimo práci a jsem vděčná za klidné pracovní prostředí.”

Našich nových tváří si všiml i Mediář. Chceš se přidat do našeho týmu? Podívej se, koho hledáme.

Sdílejte:
Pojďme na kávu,
dejme Google Meet.