13. 11. 2019

Jsme zase o něco větší

Vítáme dvě nové a jednu staronovou posilu. Kdo obohatil better tým?

Monika Pospíšilová, brand specialistka

Monika není v Betteru tak úplně nováčkem – po tříleté pauze na mateřské dovolené se vrátila zpět do marketingového světa. Betteračkou je od roku 2012, kdy začínala jako PPC junior. Postupně upustila od kampaní a nechala se zlákat světem značek. Jejím úkolem v pozici brand specialistky je dnes v Betteru dohlížet na značky našich klientů, posouvat je dál a tvořit vymazlené strategie, které budou jasně oslovovat správnou cílovku.

„Do Betteru jsem se po mateřské moc těšila. Celou dobu jsem na pozorovala, jak firma roste, pro jaké skvělé klienty pracuje. A tiše jsem záviděla, že nemůžu toho nemůžu být součástí. Nakonec jsem se ale dočkala.”

Veronika Kolaříková, PPC specialistka

Veronika si před Betterem jako PPC specialistka vyzkoušela práci na volné noze. „Zjistila jsem, že to není pro mě, protože mi hrozně chyběl nějaký tým. Proto jsem se začala rozhlížet po agenturách,“ vysvětluje Verča. A vyplatilo se! V Betteru dostala na starost PPC reklamy ve vyhledávání a zbožové srovnávače.

„Better vnímám jako svou druhou rodinu, je super mít práci, kam se člověk každý den těší. Miluju přátelskou atmosféru tady, náš černej humor, zahradu a návštěvy pejsků.”

Jiří Macháček, správa webů, rozesílka newsletterů

A do třetice – Jirka, benjamínek našeho týmu. Vystudoval grafiku a webdesign a na starost má správu webů a rozesílku mailingů.

„V Betteru se mi líbí, že mám možnost vystoupit z vlastní bubliny toho, co znám a učit se nové věci od opravdových profíků z oboru.“

A protože betteráků není nikdy dost, zjisti, koho hledáme k nám do týmu.

Sdílejte:
Pojďme na kávu,
dejme Google Meet.