04. 07. 2017

Máme novou kancelář v Praze: Sídlíme v Karlíně

Chystáte se k nám na schůzku, ale do Brna to máte daleko? Better má svou pobočku i v Praze, takže si vrásky dělat nemusíte. Nově jsme se přestěhovali do coworkingového centra WorkLounge v Karlíně, kde máme svou vlastní kancelář. 

WorkLounge jsme si vybrali z několika důvodů. Betteráků v Praze nemáme tolik jako v Brně, proto jsme rádi, že mohou využívat výhody sdíleného coworkingového prostoru. Pokud se ale potřebují soustředit na náročnější práci, mohou využít soukromou kancelář, kde je nikdo neruší.

Jedna ze zasedacích místností, kde se možná potkáme

Přečtěte si, co o nových prostorech říká náš account manažer, Marek Klekner:

Když jsem poprvé dorazil do WorkLounge v Karlíně, byl jsem nadšený.  Nejen, že prostory vypadají úžasně, ale možnosti tohoto místa přesně odpovídají mým požadavkům. Můžu se tady potkávat s lidmi ve sdíleném prostoru, ale zároveň mám vlastní kancelář, kde mám klid na volání a video hovory. Zkrátka a dobře, opět jsme se posunuli o kus dál a věřím, že tady najdeme plnohodnotné prostředí pro better práci.

Pochutnejte si na výborné kávě v designovém prostoru

Jste naším klientem, nebo teprve jednáme o spolupráci? Rádi vás pozveme na schůzku do některé ze 4 zasedacích místností, které WorkLounge nabízí. Samozřejmostí je ultra rychlý internet a občerstvení, které pro vás vždy zařídíme. Ochotný personál z recepce se postará o vaše pohodlí a dotváří příjemnou atmosféru. Příjemným bonusem je designové a elegantní zařízení, které se nese v industriálním stylu.

Sdílený prostor WorkLounge je zařízený v industriálním stylu

Tady vás v Praze přivítáme, už se na vás těšíme!

Sdílejte:
Pojďme na kávu,
dejme Google Meet.
Odesláním formuláře souhlasíte s našimi zásadami ochrany osobních údajů