04. 07. 2017

Máme novou kancelář v Praze: Sídlíme v Karlíně

Chystáte se k nám na schůzku, ale do Brna to máte daleko? Better má svou pobočku i v Praze, takže si vrásky dělat nemusíte. Nově jsme se přestěhovali do coworkingového centra WorkLounge v Karlíně, kde máme svou vlastní kancelář.

WorkLounge jsme si vybrali z několika důvodů. Betteráků v Praze nemáme tolik jako v Brně, proto jsme rádi, že mohou využívat výhody sdíleného coworkingového prostoru. Pokud se ale potřebují soustředit na náročnější práci, mohou využít soukromou kancelář, kde je nikdo neruší.

Přečtěte si, co o nových prostorech říká náš account manažer, Marek Klekner:

Když jsem poprvé dorazil do WorkLounge v Karlíně, byl jsem nadšený.  Nejen, že prostory vypadají úžasně, ale možnosti tohoto místa přesně odpovídají mým požadavkům. Můžu se tady potkávat s lidmi ve sdíleném prostoru, ale zároveň mám vlastní kancelář, kde mám klid na volání a video hovory. Zkrátka a dobře, opět jsme se posunuli o kus dál a věřím, že tady najdeme plnohodnotné prostředí pro better práci.

Pochutnejte si na výborné kávě v designovém prostoru

Jste naším klientem, nebo teprve jednáme o spolupráci? Rádi vás pozveme na schůzku do některé ze 4 zasedacích místností, které WorkLounge nabízí. Samozřejmostí je ultra rychlý internet a občerstvení, které pro vás vždy zařídíme. Ochotný personál z recepce se postará o vaše pohodlí a dotváří příjemnou atmosféru. Příjemným bonusem je designové a elegantní zařízení, které se nese v industriálním stylu.

Sdílejte:
Pojďme na kávu,
dejme Google Meet.